Skocz do zawartości
kamilx953

[Rozwiązany] Xiaomi Redmi 4 Pro - Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprosić was do podzielenia się swoim działaniem telefonu na baterii.

Niżej tak to wygląda u mnie.

10 h na SOT, przy normalnym użytkowaniu (WiFi gdy jestem w domu, Fb, messenger, SMS, rozmowy, YT, Mapy Google, Gmail) 

Spoiler

1337f56fd66ab28e7d481a5a1bcf4d33.jpg58519b44df9a4f40d7b9671df00fc753.jpgc561dd8c2a4078c934a5e45d800a48f1.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patrikos23
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.Z

Ja właśnie testuje bo wczoraj zakupiłem. Jak potestuje to dam znać. A powiedz mi jak z lte u ciebie? Działa normalnie?

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ten telefon. Wszystko co najlepsze w nim poza aparatem. I to w zasadzie jedyny minus. W Antutu ma 61 k i rzeczywiście to czuć. Przesiadlem się z Honora 7 który miał 40 k w Antutu. Niby to tylko liczby a jednak różnica jest wielka.
    Tak działa mi normalnie LTE, jednak nie potrzebuje aż takiej szybkości połączenia kosztem baterii.
    A i dodam, że te wyniki na baterii to przy Auto Sync na off i właśnie na samym 3G.
    Jednak i tak bardzo dobrze się korzysta z telefonu bez tych dwóch opcji.

dodana zawartość

Polecam ten telefon. Wszystko co najlepsze w nim poza aparatem. I to w zasadzie jedyny minus. W Antutu ma 61 k i rzeczywiście to czuć. Przesiadlem się z Honora 7 który miał 40 k w Antutu. Niby to tylko liczby a jednak różnica jest wielka.
    Tak działa mi normalnie LTE, jednak nie potrzebuje aż takiej szybkości połączenia kosztem baterii.
    A i dodam, że te wyniki na baterii to przy Auto Sync na off i właśnie na samym 3G.
    Jednak i tak bardzo dobrze się korzysta z telefonu bez tych dwóch opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.Z

No ja przesiadłem się z Sony z1 compact z racji że mi siadła bateria, ogółnie jestem zadowolony, chodzi płynnie no i bateria bajka. Wiadomo zdjęć jak Sony nie robi i nie zawsze wszędzie łapie lte ale też głównie z 3G korzystam, bo wszędzie i tak mam wifi (dom/praca).

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hans99

witam
    Od wczoraj posiadam również ten telefon, testuje gram drenaż baterii pełen ale SOT wspaniały względem leciwej już Xperii Z
    aktywny 26h jak narazie, wciąż włączona transmisja, prawie ciągle zabawa

Ciężko coś łapie LTE ale ogólnie duży plus

Spoiler

ed5b721a8c082ae8ef88aef6aa84edae.jpg

Edytowane przez bergmen
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hans99
    Napisano (edytowane)

kobita moja ma identyczny tel i oto jej uzycie

Spoiler

455b4b062ee7c535446eb33dc75fb9f7.jpg

Edytowane przez mobopx
    Dodaję spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naits

nowe softy nieco popsuły już tą baterie, nie jest tragicznie ale wyrównał się do innych telefonów

2 dni potrafi wyciągnąć z użyciem ekranu na poziomie 6 godzin, albo 1 dzień z groszami przy ekranie 9 godzin

Edytowane przez Naits

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria rewelacja. Zazwyczaj trzyma 3 dni przy SOT na poziomie 10 godz. Cały czas włączone Wi-Fi, transmisja danych, synchronizacja, FB, Insta, Messenger, 2 klienty poczty e-mail. Przy dłuższym korzystaniu np z YT wynik krótszy, jednak nie zdarzyło mi się jeszcze mniej niż 2 dni. Przy oszczędniejszym korzystaniu nie ma problemu z przekroczeniem 4 dni. W załącznikach screeny 

Spoiler

Screenshot_2017-10-15-14-14-50-084_com.miui.securitycenter.png

Spoiler

Screenshot_2017-10-15-14-15-07-311_com.miui.securitycenter.png

Spoiler

Screenshot_2017-10-15-14-14-55-958_com.miui.securitycenter.png

Spoiler

Screenshot_2017-10-15-14-15-02-196_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez patrikos23
    Na forum zamieszczamy video, zdjęcia oraz screeny za pomocą znacznika [SPOILER]. (pkt 4.11 reg.) Poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Piszę ponieważ od 2 dni zauważyłem że mocniej mi drenuje baterię a telefon ledwie ma 6 miesięcy. Postanowiłem zainstalować aplikację accubattery i o to co zobaczyłem:

accubattery

wartości mA podaje mi podczas ładowania na minusie?(wtf) czasme jak podłączę czas do naładowania do 80% pokazuje nawet 8 h (dopiero po ponownym podłączeniu zmienia wartość na mniejszą)

Średni czas  ładowania na godzinę spada od 20  w dół  i czasem odbija do 20 znowu . albo do 17 . Nie rozumiem o co biega ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

Ze zrzutów ekranu które dołączyleś nie można nic stwierdzić. Pokaż na początek zrzutu z systemowej apki dotyczące zużycia energii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi