Skocz do zawartości
kamilx953

[Rozwiązany] Xiaomi Redmi 4 Pro - Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bergmen napisał:

Ze zrzutów ekranu które dołączyleś nie można nic stwierdzić. Pokaż na początek zrzutu z systemowej apki dotyczące zużycia energii. 

System

jak narazie takie coś . Ale inaczej to wyglądało. Często też grzeje mi telefon teraz po ładowaniu i to sporo czasu. Spróbowałem wyłączyć dual apps bo miałem na facebook i messangera. Wyłączyłem calą synchronizacje prawie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

z tego screena wynika że kiepski zasięg sieci jest winny. Ale daj jeszcze screeny z pracą aplikacji i z czasem pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, bergmen napisał:

z tego screena wynika że kiepski zasięg sieci jest winny. Ale daj jeszcze screeny z pracą aplikacji i z czasem pracy

Bateria

od 20 było 100% teraz już 46 z czego skorzystałem z 5 min na gierce godzina soundclouda  i trochę google chrome i ustawienia baterii. Zastanawialem się czy jednak już t bateria nie padła ale nie mam pewności bo nie wiem czemu to dziwne zachowanie w ustawieniach się pojawiło.

Zużycie

Edytowane przez Loder222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@Loder222W prawym górnym rogu masz ikonkę zegarka. Wejdź tam i daj screen. Daj screen też z SOT. 

Teraz masz zupełnie inne zużycie baterii przez sieć niż na screenie wczorajszym... I wygląda to dobrze - naturalnie. Może te screeny o które Ciebie proszę coś wyjasnią. 

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, bergmen napisał:

@Loder222W prawym górnym rogu masz ikonkę zegarka. Wejdź tam i daj screen. Daj screen też z SOT. 

Teraz masz zupełnie inne zużycie baterii przez sieć niż na screenie wczorajszym... I wygląda to dobrze - naturalnie. Może te screeny o które Ciebie proszę coś wyjasnią. 

Dodałem w poprzednim poście ten ekran z zegarkiem. Przed zrobieniem tych screenów już nawet wylączyłem szukanie automatyczne sieci i wifi

Edytowane przez Loder222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

Wywal to soundcloud. Masz ustawione 3G na sztywno a masz słabiutki zasięg... Daj na 2G

Edytowane przez bergmen
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszperałem trochę po angielskich stronach i znalazłem rozwiązanie. Automatyczny update w google play dał trefną aktualizację do Google Duo .Trzeba było odinstalować aktualizacje tej apki systemowej i wyłączyć na zaś aktualizacje z google play. Niektóre osoby nadal piszą że, pomogło ale i tak jakby coś jeszcze drenowało. Póki co zobaczę dzisiaj, jutro jak się sprawuje  bateria, ale już widać różnica, nie mieli mi telefonu na 41 stopniach, % nie spadają tak szybko, no nic zobaczymy :)  co do zasięgu to z 4g korzystam praktycznie ale fakt faktem czasem nie potrzebuję 3g czy 4g . Dziękuje za pomoc i mam nadzieję, że już  tym problemem się nie pojawię tutaj :)

Edit Problem z przesuwaniem w ustawieniach też od razu znikł 

Edytowane przez Loder222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi