Skocz do zawartości
SaMsoN-PL-

Niedziałające klawisze funkcyjne (dotykowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem z moim lenovo. Pomijam już fakt, że według mnie ten telefon to jakaś kompletna porażka - gdy była zima, i wychodziłem na dwór dwie minuty tylko na zimnym powietrzu i telefon trzeba było resetować - mogłem wszystko robić, otwierać menu, przewijać pulpit ale nie mogłem nigdzie kliknąć - gdy już się udało, to klik następował zupełnie w jakimś innym miejscu..

No ale dobra, do rzeczy. Siadły mi nagle klawisze funkcyjne (te na dole wbudowane w obudowie dotykowe). Stwierdziłem, okej. Może coś nie łączy, docisnąłem kilka razy zadziałało na minutę, później znowu przestały działać. Wkurzyłem się i oddałem telefon do serwisu Lenovo, gdy usłyszałem co zrobili, żeby naprawić telefon to nie dość, że śmiechłem to jeszcze mało nie spadłem z krzesełka - zaktualizowali soft.. :ayfkm::bangin:

No ale jeżeli się podjęli próby i wykonali pewne czynności żeby wyeliminować problem to powinno już działać. Telefon odebrałem, ku mojemu zdziwieniu klawisze działały.. niestety jednak nie na długo, działały przez jakieś 5-6h potem znowu zaczęło się robić to samo.. Telefon oczywiście po raz drugi pofrunął w trybie ekspresowym do serwisu :D
    Czy ktoś z Was miał już może problem z tym telefon pod tym kątem? :niedowiary:

Edytowane przez SaMsoN-PL-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran będzie do wymiany , w jego starszym bracie K3 Note podobnie było , wadliwy set - zdarza się . Nawet w LG :) Wibracja reagowała czy całkowity paraliż ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf-PL

No wygląda na uszkodzenie fizyczne.
    Jeśli teraz i następnym razem nic nie zrobią, to pewnie dostaniesz nowy model. Ale oby serwisanci zaczęli myśleć.

Wysłane z mojego Lenovo K33a42 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 minut temu, Hardkorowy Marcin napisał:

Wibracja reagowała czy całkowity paraliż ?

Całkowity paraliż.. Wiesz, żadnej reakcji po dotknięciu nie było..

3 minuty temu, raf-PL napisał:

No wygląda na uszkodzenie fizyczne.
    Jeśli teraz i następnym razem nic nie zrobią, to pewnie dostaniesz nowy model. Ale oby serwisanci zaczęli myśleć.

Wysłane z mojego Lenovo K33a42 przy użyciu Tapatalka

No tak, mi również się tak wydaje może coś nie styka, nie łączy. Mogliby go chociaż rozebrać i sprawdzić, a nie tak na odwal się - zaktualizowane software'u i do widzenia.

O wszystkim będę informował na bieżąco :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe wieści, nowe wieści :D Telefon wrócił z naprawy, zgadnijcie z jakim skutkiem! "Drogi kliencie informujemy, że telefon został naprawiony czynności podjęte podczas naprawy to: zaktualizowanie oprogramowania do najnowszej wersji" :D Pomijam fakt, że aktualizują już te oprogramowanie po raz kolejny do najnowszej wersji ale dobra.. Oczywiście telefonu nawet nie brałem do domu tylko poprosiłem od razu o kolejne odesłanie telefonu do serwisu oraz o nowy egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odeślą ci ponownie....sami się pogrążają. Jak przyjdzie to nagraj film , wrzuć na pendriva i dołącz im do reklamacji opisaną wadę. Bo tak to będziesz się z nimi bawił w kotka i myszkę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za radę, następnym razem jeżeli odeślą informację z odmową wymiany telefonu na nowy (a zapewne tak będzie) to nagram ten film i dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Dnia 20.04.2017 o 14:38, SaMsoN-PL- napisał:

oddałem telefon do serwisu Lenovo

Dnia 20.04.2017 o 14:38, SaMsoN-PL- napisał:

Telefon oczywiście po raz drugi pofrunął w trybie ekspresowym do serwisu

6 godzin temu, SaMsoN-PL- napisał:

telefonu nawet nie brałem do domu tylko poprosiłem od razu o kolejne odesłanie telefonu do serwisu

Czy kupiłeś telefon w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą? "Na firmę"?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    24 minuty temu, awygo napisał:

Czy kupiłeś telefon w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą? "Na firmę"?

Nieee, telefon został wzięty z Plusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

To czemu "bujasz się po serwisach"? Jako konsument możesz korzystać z rękojmi. Jeżeli po pierwszej naprawie w sprzęcie nadal występuje wada, to sprzedawca ma obowiązek wymienić Ci go bez gadania.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi