Skocz do zawartości
Wojtek Ruman

Xperia Z2 problem z wejściem do recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przed chwilą kupiłem używkę Xperii z2 , miała wgrany rom brandowany z Play więc postanowiłem wgrać czysty. Wszystko przebiegło pomyślnie bo tel uruchamia się i pokazuje się lista języków czyli wstępna konfiguracja  . Problem polega na tym że cały czas mam  informacje android.phone.com przestał odpowiadać , więc postanowiłem że zrobie dalvic cache , niestety problem jest z wejściem do recovery. Próbuje klikac vol + , vol -  gdy pojawia sie logo SONY   innym sposobem to przytrzymanie VOL + /  -   i efektu brak. Zaraz bo logu SONY pojawia się napis Powered by Android ( bez loga Andka ) i tel włacza się znowu do wyboru jezyka z błedem ww. Prosze o pomoc ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@Wojtek Ruman

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj rom niebrandowany przez flashtoola (najlepiej kitkat lub lollipop ) i potem wrzuć recovery twrp.

"android.phone.com przestał odpowiadać" oznacza, że czegoś brakuje w systemie dlatego android sypie błędami. Z jakiego źródła pobierałeś rom i jaki to dokładnie?

Podobny komunikat miałem gdy usunąłem jakąś aplikację systemową po zrotowaniu. Pomaga ponowne przeflashowanie tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

brak reakcji ze strony autora watku . :zamykam: i :kosz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x