Skocz do zawartości
pasi17

Kilka pytań o ekran blokady, smsy i zasięg.

Rekomendowane odpowiedzi

pasi17

Jestem posiadaczem s7 edge od 2 tygodni. Wiele rzeczy znalazłem sam, ale niektórych nie potrafię.

1. Jak ustawić aby na ekranie blokady był tylko wzór? (bo teraz aby odblokować to muszę najpierw przeciągnąć po ekranie a potem narysować wzór).

2. Jak ustawić aby wyświetlały się całe smsy a nie tylko pół smsa. Jako, że nie należę do osób co piszą po kilka słów i wysyłają, zwykle piszę bardzo dużo i ktoś także odpisuje mi bardzo dużo w jednej wiadomości, zauważyłem, że w s7 edge nie pokazuje się cała wiadomość, trzeba nacisnąć "Wyświetl wszystko" i wtedy w nowym oknie pokazuje się wiadomość, którą ktoś napisał. A co zrobić aby tego nie było? I żeby wyświetlała się normalnie cała wiadomość w smsach?

3. Mam problem z zasięgiem, wiadomo jeden telefon radzi sobie lepiej a drugi gorzej, po prostu będąc w domu mam 0-2 kreski zasięgu. (Na Redmi Note 4, który miałem tymczasowo miałem 2-3 kreski) ogólnie cały czas mam problemy, żeby ktoś się mógł do mnie dodzwonić. Po prostu w mieszkaniu mam grube ściany i możliwe, że nie ma w pobliżu nadajnika z Play. Posiadam numer w sieci Virgin Mobile, jako, że ta sieć korzysta z nadajników Play i T-mobile to po zmianie z Play na T-mobile mam pełny zasięg, tylko po jakimś czasie spowrotem przełącza mi się na Play. Czy da się jakoś na stałe ustawić aby łączyło tylko z T-mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stockowym romie
    Ad. 1 Nie da się.
    Ad. 2 Nie da się.
    Ad. 3 Ustawienia - połączenia - sieci komórkowe - operatorzy i tam spróbuj przełączyć na "ręcznie", i wybrać T-mobile.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

ad2 mozesz uzyc alternatywy do smsow np textra, yata i wiele innych (od siebie polecam textre)

tam takie problemy nie istnieją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi