Skocz do zawartości
marcin_xD

Problem z systemem: aplikacja została zatrzymana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kilka lat temu kupiłem tablet Kiano Elegance 7 by Zanetti. Użytkowałem go dosyć długo, aż do pewnego momentu. Pobierałem aplikacje z internetu, nie miałem zainstalowanego żadnego antywirusa i "coś się popsuło". Po tym zdarzeniu rzuciłem tablet w kąt i dopiero dziś go przypomniałem sobie o nim.

Ale co to za problem?

Kilka aplikacji same się pobrały i zainstalowały po czym uczyniło siebie administratorem urządzenia.Nie mogłem ich odinstalować więc usunąłem je z aplikacji administracyjnych (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) ale gdy to zrobiłem nadal nie mogłem ich odinstalować.To jest pierwszy błąd i w zasadzie mi by nie przeszkadzał albo prędzej czy później bym sobie z tym dał rade ale jest też drugi problem: dosłownie co sekundę wyskakuje mi powiadomienie; Niestety, aplikacja [nazwa] została zatrzymana. Klikam OK i sekundę później znowu wyskakuje mi ten sam błąd. Przez to nie mogę nic robić na tablecie gdyż między tymi powiadomieniami mam tylko 1 sekundę czasu na kliknięcie czegoś innego. Tak więc samo wejście w ustawienia trochę trwa...

Dodam że chyba na tym tablecie miałem ROOTa. A system to Android 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi