Skocz do zawartości
lizaardpl

S8 | Dyskusja na temat aktualizacji oprogramowania [XEO, Stock]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma patent na to by w aplikacji telefon w zakładce kontakty wyświetlały się tylko i wyłącznie kontakty z wybranego konta google? Posiadam 2 konta z kontaktami i w apce telefon mi się łączą, natomiast w aplikacji kontakty mogę wybrać które konto ma wyświetlać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@xyz180585 Poczytaj na forum jest Debranding S8 napisane przez Jeronimo krok po kroku i dasz radę tylko weź jakiegoś laptopa do tego nie tak jak ja debrandowałem na normalnym PC ? na sporym ryzyku tyle tylko dobrze że mam UPS podpiętego ?u mnie debranding zajął 3min 42sek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm

Jest aktualizacja w T-MOBILE do Androida PIE.

5dd4f5a36c91d075acd2affe1a6873c1.jpg16d28d3030fa34dc39faa535e1b28421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!

zgodnie z moimi wczorajszymi przewidywaniami ?

dodana zawartość

po aktualizacji do 9tki mało zawału nie dostałem! pierwszy raz znikneły mi WSZYSTKIE SMS! dopiero po ponad godzinie zaczeły się stopniowo pojawiać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na 9.0 działa substratum
    ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm
    Napisano (edytowane)

Od półtora miesiąca jestem posiadaczem S8, bardzo się przyzwyczaiłem do podziału ekranu, już w poprzednim modelu A5'16 z tego korzystałem na Androidzie 7, od dziś rana mi tego bardzo brakuje.

Bo dziś rano dostałem aktualizację w T-Mobile do Androida 9 i to już nie działa ?

Czytałem artykuły dotyczące Pixeli i podzielonego ekranu za pomocą gestów, nie mogę jednak nic wykombinować.

Mam skrót na pulpicie do podzielonego ekranu jeszcze z A5'16, ale mogę zmieniać tylko dolny ekran, górny jest aktywny ale niestety nie podlega zmianom wypełnienie.

Ktoś wie jak zrobić podzielenie ekranu?

7f35a4761f8e7593d5886b48614fbecd.jpg&key=49a97f29e585b76191eaae3a376d957622f0e57ae6582752da30c2cb0b37a89aa0725bd9ebe627e695f40bb6f54402f3.jpg&key=fcb168ad625be4b99913ff8b7fb29d3c2badcc1dcf59b485b2b1fbe3b3334451

Eureka!!!

Wystarczy wywołać listę ostatnich aplikacji kliknąć w ikonę nad miniaturką i wybrać "otwórz w widoku podzielonego ekranu"

f7bb4441c8945afbe2be7f6b35ecfb28.jpg&key=89f8e53f0ba85deb619bc2937761b3b8ad0b3802e6a704a041ab90c0ac47ba87

Edytowane przez RealEcho
    usuwam link i treści z innego portalu poświęconego tematyce Android (niezgodność z regulaminem forum)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vikoxx

Hej, 

Tydzień temu dałem update do Androida Pie na swoim S8. Przy okazji chyba zaktualizowała się appka Game Launcher i teraz zniknęła opcja uruchomienia gier w pełnym ekranie. Dla przykładu Angry Birds mogłem wcześniej uruchomić w 18:9, a teraz odpala się w 16:9 bez możliwości zmiany w Game Launcherze. Jest na to jakaś rada bez roota? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

Dotknij przycisku ostatnich aplikacji i na liście dotknij jej ikony, tam będzie opcja zmiany proporcji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vikoxx

Hah, dzięki wielkie, 2 razy się pytałem na czacie Samsunga, stwierdzili, że zostało to usunięte.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Nie doczytałem czy ktoś o tym pisał. Ale czy zauważyliście, że od aktualizacji do Pie, telefon nie woła randomowo o hasło, prócz oczywiście po restarcie? Od kilkunastu dni wystarczy, że odblokowuję biometrycznie paluchem czy okiem. Kiedyś się pluł o hasło co 2-3 dni niby ze względów bezpieczeństwa. Nadal to mam na Huaweiu P9 Lite 2017 z Oreo. Może to ktoś u siebie potwierdzić czy to nie tylko u mnie takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi