Skocz do zawartości
lizaardpl

S8 | Dyskusja na temat aktualizacji oprogramowania [XEO, Stock]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zmieniłeś csc na inne niż xeo przed wyjściem aktualizacji to chyba jest logiczne że na taką poprawkę przeznaczoną dla xeo nie masz co liczyć tylko na poprawkę wydaną  na twoje aktualne csc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie ile trzeba będzie czekać na poprawkę do THL .... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jankordyjarek zdaje sobie z tego sprawe ze zmienilem CSC jak jeszcze kilka innych osob na forum,
    ale jak bys przeczytal ze zrozumieniem moje pytanie to nie komentowal bys bez sensu,bo nie pytalem dlaczego nie  ;)  tylko czy moze dostali a ja cos zle zainstalowalem i dlatego nie mam,

taka weryfikacja tego co zrobilem :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@Linkyop jakieś zmiany jeśli chodzi o funkcjonowanie, na minus, zauważyłeś?

tap

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

@melis

Moim zdaniem jedyna rzecz, która się zmieniła to data poprawek, nic więcej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@Linkyop nie mogę się z Tobą zgodzić według mnie jest jakby odrobinę lepiej zoptymalizowany przez co telefon mi trochę dłużej działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

@peterpp

A co, miałeś mój telefon w rękach? Może u Ciebie jest lepiej, ale to nie znaczy że u mnie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@Linkyop nie telefon :) po aktualizacji oprogramowania telefon chodzi trochę dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@peterpp śmiem twierdzić, że to placebo :) ciężko jest ustalić prędkość rozładowywania baterii bez jakichś precyzyjnych pomiarów, można by to było stwierdzić przeprowadzając test przed i po - w identycznych warunkach, co jest technicznie raczej mało możliwe (ew w trybie samolotowym, co nam ogranicza stanowczo test). Pozornie "takie samo" użytkowanie telefonu na codzień może rozładowywać baterię w różnym stopniu, nawet jeśli będziesz dokładnie te same aplikacje odpalał, dokładnie taki sam czas używania wyświetlacza, cpu, itp. Do tego dochodzi masa innych czynników zewnętrznych, które bardzo mocno wpływają na baterię, jak chociażby zasięg sieci, który może być codziennie inny na tym samym nadajniku, czy natężenie światła, które dostosowuje podświetlenie ekranu. Po prostu nie ma możliwości tego ocenić, tym bardziej w tak krótkim czasie. Jeśli chodzi o mnie - absolutnie nie widzę różnicy w baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z moich obserwacji wynika, że jednak trochę inaczej działa bateria na PIE, dość szybko zżera pierwszych 10-15 procent, potem dość długo wytrzymuje do 40, potem znów zużycie przyśpiesza. Zaznaczam że są to takie obserwacje na oko ;) nic szczególnie nie badałem (żebymsię zagłębiał w analizy i pomiary) bo nie mam z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi