Skocz do zawartości
pavlikdc

[ROM - TWRP BACKUP] X92 - tylko dla modelu z 3GB RAM - mój MOD portu z Ugoos

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Macie jakiś sposób na Youtube TV dla X92 3/32? Mam zainstalowaną starą wersje 1.3.11. Jak zainstaluje nowszą wersje 2.x.x to Youtube się włączy, ale  niestety filmów nie chce odtwarzać. Macie na to jakiś sposób? Ewentualnie może jakaś inna aplikacje dla YT polecacie z która nie ma problemu z wygodną obsługą z pilota? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Youtube z tego romu nie odtwarza filmów na żywo. Do nich używam aplikację ogyoutube która odtwarza tylko te na żywo.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stara wersja 1.x.x mi filmy odtwarza. Z filmami na żywo to nawet nie wiem. Pewnie tych w tej wersji w ogóle nie podpowiada, bo nie zauważyłem aby czegoś mi nie odtwarzał.  Jak zaktualizuje do najnowszej wersji 2.x.x to można powiedzieć, że nic nie odtwarza. Na dodatek aplikacja się wiesza. Wersja aplikacji 2.x.x bardziej mi odpowiada. Lepiej podpowiada filmy oraz ma ciut lepszy wygląd. To pudełko ma dobre parametry wiec nie wiem gdzie leży problem. Błąd w firmware lub Google dobrze aplikacje zepsuło aby działało na określonych sprzętach . Nie ma aplikacji YouTube TV, że tak powiem zmodowanej działającej i najlepiej bez reklam? Czy zmiana softu w tym temacie coś by pomogła? Używam tego pudełka w zasadzie tylko do YT i KODI. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opisie romu podane jest żeby nie aktualizować youtube bo przestanie działać. Na ty romie nic nie wymyślisz. Już próbowałem.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pavlikdc  jaka wersja YouTube w twoim romie? Proszę może też o aktualizację pierwszego postu z aktualnymi linkami i aktualnym stabilnym dopieszczonym romem którego używasz - oczywiście jak znajdziesz na to chwile czasu. Przeglądając temat widziałem jakieś zmiany. Jak zbiorę się na odwagę to może spróbuje to zainstalować u siebie. Jestem zielony i obawiam się, że zrobię cegłę z urządzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązanie na YT: https://smartyoutubetv.github.io

Ponad to nie instalujcie nowego romu: atvXperience, dostałem restarta podczas wgrywania i później pudełko nie reagowało nawet na zasilanie. Dzięki Burn Card Maker wszystko wróciło do normy ale ile strachu się ojadłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się ostatnio nowa wersja portu ugoos dla X92, zarówno dla 2GB jak i 3GB pudełka.

https://drive.google.com/drive/folders/1RFzXRil7SmFF3qQZwCSJ_gAtnIYzI0NL

Wszystko działa (również YT) prócz sterowania przez aplikację Ugoos Fireasy (różnice w kernelach), która i tak wcześniej nie działała a na romach X92 nie było jej wcale.

Jakie zmiany od wersji z tematu:

http://ugoos.net/blog/AM3-update-v100-debug-gamepad-settings-kodi-17

http://ugoos.net/blog/AM3-update-v111-HLS-AFR-improvements-settings-kodi-17

oraz w 1.1.6

1. Dodano obsługę LG CEC 
    2. Poprawiona wydajność Wi-Fi 
    3. Naprawiono problem z pobieraniem po wyłączeniu apki Google 
    4. Poprawiono odtwarzanie za pomocą kodeka Media 
    5. Naprawiono problem z podwójnym kursorem 
    6. Wyłączanie z blokady 
    7. Aplikacja dodana aby wybrać akcję przycisku pilota 
    8. Naprawiono problem z ładowaniem po użyciu SuperSU, funkcje "aktualizacji plików binarnych" 
    9. Korekty funkcji bezpośredniego wyjścia audio w Kodi 17 
    10. Korekty funkcji "Dostosuj częstotliwość odświeżania ekranu" w Kodi 17 
    11. Dodano obsługę System plików CIFS 
    12. Ulepszone działanie serwera samby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi