Skocz do zawartości
krzysmat94

Ponowna naprawa SGS7 po powrocie z serwisu- wina CCS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa wygląda krótko i następująco. 

Oddałem swój smartfon do serwisu a dokładnie bezpośrednio wysyłałem go do CCS w Piasecznie, Miałem problem z przyciskiem power oraz z mankamentem na wyświetlaczu. Serwis naprawił w/w usterki. Dziś mój s7 został mi doręczony. Jednak po rozpoczęciu konfiguracji zauważyłem że ekran został źle spasowany z resztą elementów smartfona. Dodatkowo przycisk "home" także został krzywo wmontowany, jest po prostu nie równo, widać to gołym okiem. I pytanie czy mogę zareklamować to? Czy zostanie objęte to ponowną naprawą bez żadnych problemów? 

EDIT:

Dołączę fotki z "naprawionego" smartfona 

Spoiler

20170421_140729.thumb.jpg.8b47f349f07bd58aeac9555e8d6fd8c9.jpg20170421_141347.thumb.jpg.24c57af2cdd5bb32062f591779859e57.jpg20170421_141103.thumb.jpg.03c2feefc0a46f4422834a0fec427116.jpg

Edytowane przez krzysmat94
Dodanie zdjęć do tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Crash

Oczywiście

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cayen1

@krzysmat94

No jasna sprawa, skoro dopiero co wrócił z naprawy nikt nie może Ci wmówić że to Twoja wina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie raz wysyłałem tam smartfon i nie było problemu a tu dziś taka niespodzianka, ciekawe ile im zajmie naprawa tego . Ale dzięki bo właśnie miałem wątpliwości co do tego ; )  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cayen1

@krzysmat94

W sensie że S7 taki wadliwy czy ogólnie wysyłałeś sporo Samsungów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem wysyłałem kilka Samsungów do nich. Cyrki były w punkcje u nas w Katowicach, ale od tamtego czasu juz wysyłam bezpośrednio do nich do Piaseczna. Wcześniej wysyłałem  Samsung Galaxy S III, S6. HTC Sensation, HTC One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Entercode

Z ciekawości zapytam ile trwala naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Entercode w przypadku HTC i SIII to krótko, tak z tydzień lub odrobinę dłużej. Rekord pobił Samsung Galaxy S6.  Przyjęli go w Katowicach leżał tam z dwa tygodnie , potem okazało sie ze nie sprasowani tylnej tafli szkła oraz ramki urządzenia to odrazu na miejscu to zrobili. Aha i jeszcze zgubiłli tackę na kartę sim/sd. Potem po paru dniach  wyszło ze wyświetlacz byl zle przyklejony. Odesłałem znowu do nich do punktu. Po paru dniach okazało sie ze wysłali telefon do Piaseczna. Tam juz był tez z 4-5 dni. Także jak widać ogółem przygoda z s6 trwała z miesiąc.

A jeżeli chodzi o s7 to najkrócej. Kurier przyjechal we wtorek (wyslane do Piaseczna od razu) a wczoraj juz telefon dostałem z powrotem także 4 dni w sumie 

Dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja widze bardziej rozowa biel w obrebie tekstu ustaw uklad ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mati8686x Gzie? Ja nie dostrzegłem, a w ogółem nie mam jak tego sprawdzić już no S7 wczoraj pojechał kurierem już 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi