Skocz do zawartości
jeronimo

stock [STOCK][7.0] S8 [SM-G950F] - G950FXXU1AQK7 - [XEO] [07.12.2017]

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej? Nie ma żadnego sensu chyba, że ktoś ma parcie na posiadanie XEO dla samych literek. Aplikacje operatora w większości można odinstalować lub wyłączyć ale zachowujemy możliwość obsługi wyżej wymienionych funkcji. Co do aktualizacji, to różnie to jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczesniej jak miałem telefon z plusa to mial logo na starcie i jakieś tam apki. Teraz mam z t mobile DPL i nie mam doslownie nic. Tak się zastanawiam czy jest sens wygrywania xeo, a co daje obsługa wifi jakiegos co w co tego nie ma ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używasz karty T-Mobile czy innego operatora? Jak używasz T-Mobile to z softem DPL/TPL będziesz mógł dzwonić nawet tam gdzie nie masz zasięgu sieci ale masz dostęp do wifi - wszystko w ramach swojego abonamentu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam Orange. Jeżeli ma być jak kiedyś że xeo ma parę miesięcy update szybciej to chyba jednak zdebranduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skit777

Nie czekaj na pierwszą aktualizacje tylko zdebranduj.
    To ze orange,plus,T-Mobile czy Play teraz się BYC MOZE postarają i wydadzą ota szybciej nie znaczy że za pół roku też tak będzie.
    Ja dla spokoju ducha zawsze tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

Jak ze sterownikami kabla, smart switch w najnowszej wersji wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    12 godzin temu, olo320i napisał:

Nie wiem jak to robicie ale ja nie mogę tego zrobić. Zrobiłem wszystko jak w poradniku od s7  krok po kroku różnymi odin-ami z użyciem normalnego csc i csc_home  z pit i bez pit. W recovery mam cały czas csc EVR a miało być BTU i nie mogę tego zmienić na żadne inne. Po instalacji i wipe oraz ustawieniu telefonu pod siebie, jak sprawdzam programem PhoneINFO samsung  to pokazuje mi : Kod produktu SM-G950FZKAEVR  aktywny kod csc XEU  kod kraju csc UK&IRE / GB  reszta pól jest pusta. dodam że mam odblokowane OEM, więc nie wiem o co chodzi :(

12 godzin temu, vardo1 napisał:

Zrobiłem faktury reset i mam XEU w odinie zaladowalem 4-pliki plus PIT po.restarcie od razu pojawił się język angielski więc z pozycji recorvery zrobiłem Factor reset oraz wipe cecha particion i jest od razu angielski phone info pokazuje XEU 

Panowie dlatego tak macie ponieważ soft XEO ma multi csc i poprostu pozostaje wam csc takie jakie jest. Musielibyście najpierw wrzucic soft z brandem np Plus czy T-Mobile i dopiero potem wrzucic soft XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vardo1
    4 godziny temu, jeronimo napisał:

Panowie dlatego tak macie ponieważ soft XEO ma multi csc i poprostu pozostaje wam csc takie jakie jest. Musielibyście najpierw wrzucic soft z brandem np Plus czy T-Mobile i dopiero potem wrzucic soft XEO.

mam telefon z t-mobile phone info pokazuje DPL  ,chyba że i tak trzeba wgrać na niego jeszcze raz jakiś brand i dopiero XEO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

W twoim przypadku nie musisz jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi