Skocz do zawartości
jeronimo

stock [STOCK][7.0] S8 [SM-G950F] - G950FXXU1AQK7 - [XEO] [07.12.2017]

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po wgraniu tak to wygląda. Zastanawia mnie czemu nie ma nic np w rubryce oryginalny kraj i kod csc oprogramowania. Wszystko jest ok?

Spoiler

f7efb42385567302e792502acbf71b58.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olo320i

Mam tak samo jak Ty, tylko zamiast XEO mam XEU   i u mnie nie zmienił się model z SM-G950FZKAEVR  na SM-G950FZKAXEU. Sprawdź może czy jak wejdziesz w recovery czy tam masz też XEO.

edit.  właśnie znalazłem takie info na samfirmware

OXM nie ma  BTU CSC

SM-G950F OXM multi CSC ( ACR AFG AFR ARO ATO AUT BGL BNG BRI CAC CAM CHO COO DBT DKR ECT EGY EON ETL EUR ILO INS ITV KSA LAO LUX MID MWD MYM NEE NPL ORX PAK PHE PHN ROM SEB SEE SEK SER SKZ SLK THL THR TPA TPH TTT TUN TUR XEF XEH XEO XEU XFE XME XSG XSP XTC XXV ZTO )
    domyślnie : XEU   i wszystko jasne

Edytowane przez olo320i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@olo320i

Ale jesli u ciebie wyswietla sie tyle regionów csc to w takim wypadku za pomoca kodu który wczesniej podałem powinienes miec mozliwosc na wybranie XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olo320i

Ale ja chcę BTU..  kod nie działa, po wpisaniu go nic się nie dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podczas wgrywania karta sim ma być wyciągnięta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Panowie nie wiem co jest z tymi modelami telefonów, ale dla mnie to dziwne, że nie mozna zmienic regionu. Chyba że Samsung znowu cos wykombinował jak w przypadku serii s6, że tam tez nikt nie mogł przejsc na XEO tylko wywalało TPH.

@scyzorro 

Może spróbuj bez karty. Naprawde ale już nie mam pomysłów jesli chodzi o serię s8.

dodana zawartość

Nie wim jak wam pomóc bo to jest wielka zagadka, jesli wgrywa sie soft z brandem czy to T-Mobile czy Plus i potem soft XEO to w przypadku serii 7 było oki u was wywala dziwne regiony, które nic nie maja wspolnego z XEO.

Może wgrywajcie te softy 4 plikowe ale bez pliku PIT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam s8 play moje pytanie jest czy trzeba dołączać pit? co on daje  '' c) Plik pit (to jest opcja do wyboru) czasami trzeba dodać, a czasami nie." ?? w plikach z sammobile nie ma pit co on daje?z skąd go wziąć?co sie stanie jak go nie dołączę tylko  wgram pliki które są w paczce ?

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@scyzorro

Nic sie nie stanie jak wgrasz soft bez pliku PIT.

A jesli chodzi o to skad go wziąć to poprostu kopiujesz sobie plik csc na pulpit, zmieniasz w nazwie koncówke md5 na rar i po akceptacji rozpakowujesz plik i tam bedzie plik PIT.

Wgranie pliku PIT powoduje ponownie ustawienie partycji w telefonie. Ja rzadko uzywam tego pliku, chyba jak juz nawale rózne softy to wtedy sobie wrzucam 4 plikowca + PIT. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo

jeszcze jedna kwestia wytłumacz mi to " Plik CSC lub Home_csc dodajemy w odpowiednie pole w Odinie, ale wybieramy tylko jeden z nich. Dodając plik CSC, dane z telefonu zostaną usunięte. Dodając plik home_csc, dane zostaną zachowane. " ten punkt co lepsze??? z punktu widzenia tej operacji ostatni raz robiłem debrandowanie na s5 i było o wiele prostsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@scyzorro

Jesli nie masz jakiś ważnych danych na telefonie to wgrywasz sobie plik csc i masz telefon wyczyszczony ze smieci poprzedniego softu, jesli wgrasz plik home-csc to dane zostaja ale i smieci po poprzednim sofcie tak samo.

Ja zawsze zgrywam sobie wazne sprawy z telefonu i wrzucam plik CSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi