Skocz do zawartości
szuszuna

Jak odzyskać pliki z uszkodzonego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc!
    Niedawno mój telefon huawei p8 lite uległ wypadkowi, na skutek czego dotyk nie działa, a wyświetlacz robi różne dziwne rzeczy, barwy są inne, obraz w niektórych miejscach czarny, ale nie na tym pragnę się skupić. Chciałam zgrać zdjęcia z telefonu na laptopa za pomocą kabla USB, jak robiłam dotychczas, ale pokazuje, że na moim telefonie nic nie ma, Nie mam pojęcia  co zrobić, mam tam masę ważnych zdjęć. POMOCY! Jakieś pomysły jak przy nie działającym dotyku i nie czytaniu przez kabel i laptopa zawartości odzyskać zdjęcia? Liczę na pomoc, moi drodzy!

Edytowane przez Gwozdek
    Poprawiłem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

@szuszuna jak miałaś zdjecia czy pliki zapisane na karcie SD to sprawa jest prosta. Wkładasz kartę do czytnika i kopiujesz i masz odzyskane. Gorzej jak miałas zapisane w pamieci wewnetrznej - wtedy nic dobrego nie wróżę - bo skoro dotyk nie działa to kicha. A ze nie widzi karty i pamieci wewnetrznej - masz właczone debugowanie USB i pliki ? Jezeli nie to włącz może wtedy laptop zobaczy. Dlatego ja zawsze wazne pliki i zdjecia zapisuje na karcie SD zeby w razie crashu telefonu mozna było odzyskac te pliki. Jezeli tak nie robisz masz nauczkę na przyszlośc. Powodzenia.

P.S. Jak mogę w czyms pomóc to jestem na gadu gadu 2392387.

Edit:/ tylko jak właczysz debugowanie usb jak  dotyk nie działa. A wogóle co sie stało z telefonem?

Edytowane przez kris68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

@szuszuna

Rozumiem, że system się włącza jeśli tak to dobrze wróży. Na 6.0 musisz kliknąć na powiadomieniu pliki, tylko jak to zrobisz skoro dotyk nie działa?

Możeby odblokować bootloader i wgrać TWRP? Gwarancji i tak Ci odmówią a do tego w zasadzie nie potrzeba dotyku (tak myślę, że TWRP ma domyślnie włączone MTP, jak nie to lipa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi