Skocz do zawartości
mroczek691

Sasmung Galaxy PRO - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przymierzam się właśnie do kupna nowego telefonu z qwerty. Spodobały mi się bardzo dwie propozycje ( z androidem oczywiście). Motorola Fire i Samsung Galaxy Pro. Obecnie mam Motorolę Milestone i to stąd wymóg fizycznej klawiatury w nowym telefonie. Po co tutaj jestem? Ktoś z was ma Galaxy Pro? Co możecie o nim powiedzieć? Jak z jakością wykonania? Jak z baterią, stabilnością? Mówcie co wiecie;)

Aha, wymagam od telefonu przede wszystkim niezawodności. Nie musi być demonem prędkości, ale też nie popadajmy w skrajność ;) Wydajnościowo milestone mi jeszcze odpowiada, także myślę że pro z mocniejszym procesorem i pamięcią ram też mnie zadowoli.

No mówcie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ten dzial, zagladnij do dzialu "co kupic" lub "porownania telefonow".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pro działa szybko i stabilnie, do codziennego użytku nadaje się znakomicie, Wady jakie zauważyłem to problem z wifi error (błąd ten występuje chyba na każdym samsungu z A 2.2.x) oraz niektóre aplikacje uruchamiają się w poprzek ekranu.. co powoduje problem z grami wykorzystującymi akcelerometr. Ale jeśli jeśli telefon ma służyć do "pracy biurowej" jak najbardziej polecam.

P.S. Czy ktoś może wie.. kiedy będzie dostępna aktualizacja androida w galaxy pro do 2.3.x ?? Wiem że była zapowiadana taka możliwość ale nigdzie nie widzę info na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    realm

od niedawna jestem właścicielem tego telefonu i mimo, że nie używam go do celi biznesowych do których rzekomo jest przystosowany oceniam go pozytywnie...

bateria nie jest jakaś genialnie wytrzymała, chyba jak u większości smartfonów, ale nie jest zła ;)

co miałeś na myśli pisząc o niezawodności ?

jeśli masz jakieś pytania odnośnie funkcji, to pytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skava

Jak sie wiesz wifi zaladuj najnowszy soft, ja dzisiaj zrobilem debrand i nowy rom-smiga ok

pro działa szybko i stabilnie, do codziennego użytku nadaje się znakomicie, Wady jakie zauważyłem to problem z wifi error (błąd ten występuje chyba na każdym samsungu z A 2.2.x) oraz niektóre aplikacje uruchamiają się w poprzek ekranu.. co powoduje problem z grami wykorzystującymi akcelerometr. Ale jeśli jeśli telefon ma służyć do "pracy biurowej" jak najbardziej polecam.

P.S. Czy ktoś może wie.. kiedy będzie dostępna aktualizacja androida w galaxy pro do 2.3.x ?? Wiem że była zapowiadana taka możliwość ale nigdzie nie widzę info na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    realm

w jaki sposób załadować ten soft a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skava
    w jaki sposób załadować ten soft a:P

Odinem o najnowszym sofcie byl jakis watek

---------- Post dołączono o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

ja mam B7510XXKC3 ten chyba jest najnowszy z PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha, a to jest czysty ?? czy brand ?? ja mam najnowszy brand plusa zaktualizowany przez KIES, dajcie jakieś namiary na ten soft.

Na Samsung Firmware są dwa softy dla Europy:

-B7510XWKD1

-B7510XWKF2

Aktualnie mam wgrany:

Wersja pasma podstawowego

- B7510XXKC3

Wersja:

- FROYO.XWKH3 Brand Plusa.

I niestety występuje wifi error..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skava

ja mam bez brandu

FROYO.XWKF2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i na tym WKF2 nie ma problemów z wifi error ?? od kiedy go używasz ? jeśli tak jak piszesz 2 dni to ciężko stwierdzić czy błąd ten się nie pojawi więcej.

Edytowane przez mora17a2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi