Skocz do zawartości
Dzylekx123

Brak powiadomień messenger/facebook.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Potrzebuję pomocy, mam stockowy 7.1.1 i nie przychodzą mi powiadomienia z fb/messengera.

Telefon pokaże mi powiadomienia z messengera tylko gdy mam odpalony dymek. Gdy go usunę to nie dostaję powiadomień na włączonym/wyłączonym ekranie. Ktoś się spotkał z tym i wie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC12

Ogólnie ja miałem bardzo dziwny problem na stocku z tymi powiadomieniami. Zaczęło się jakoś od aktualizacji do Nougata i na każdej z tych wersji Oxygena miałem podobny problem. A to nagle mi rozłączyło Messengera i dopiero po wejściu w messenger odświeżało mi wszystkie wiadomości. A to nie dostawałem regularnie powiadomień z instagrama, fb, o otrzymaniu maila (miałem zainstalowaną apkę bluemail), wszystko było sporadycznie, raz działało, a za chwilę już nie. Kombinowałem z trybem doze, trybem agresywnym, dodawałem do wyjątków itd. I nic nie działało. Z Messengerem to byłem przekonany, że wina leży po stronie aplikacji, bo na Google Play sypią się same 1-gwiazdkowe oceny i ludzie mają ogromne problemy. 

I nie wiem czym to było spowodowane, bo po przejściu na Betę wszystkie problemy z powiadomieniami ustąpiły, messenger nagle zaczął działać prawie idealnie i wszystkie powiadomienia mam regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tauka

A ja mam betę, i o ile z messengerem problemy też na niej występowały, to już się uspokoił. Pewnie zrobili jakąś poprawkę co się zgrało z twoją instalacją bety. Ten problem zgłaszali również użytkownicy innych systemów.
    A co do fb, to mi np nie wyświetla wszystkich postów np. W grupach. Widzę jeden czy dwa nowe posty, a potem sprzed kilku dni. Wejdę na pc i okazuje się że jest jeszcze z 15 postów, które w apce mi się nie wyświetlają. Podobnie z aktualnosciami.
    Pomaga na dzień dwa odinstalowanie i zainstalowanie apki fb.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dzięki za porady. U mnie wystarczyło zrestartować telefon i przeinstalować aplikację :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, czy miał ktoś może podobny problem w oneplus 3 i jakoś go rozwiązał? Chodzi o to, że co jakiś czas telefon jakby zamykał mi messengera w tle i nagle słyszę powiadomienie jak z Facebook, a to wiadomość przychodzi przez aplikację Facebook a nie messenger i muszę  odpalić messenegera i po paru sekundach dopiero na nim ładuje się ta wiadomość. Nie mam żadnego trybu oszczędzania włączonego ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi