Skocz do zawartości
Eselter

TouchPal Polish Pack ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Eselter

Wreszcie doczekaliśmy się TouchPal Keyboard z Polski słownikiem :)

Klawiatura

Polska paczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie fajnie, ale chyba lepsze niechlujne gryzmolenie w swype. Aczkolwiek wie ktoś może czy można wpisywać wielkie litery slide up'em ? I jeszcze jedno w swype mam zapisane hasło które się składa z cyfr i liter a touchpalu mozna tylko slowa zapisywać bez cyfr? Czy może można to jakoś obejść..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szewc1

Swype moim zdaniem nie ma konkurencji, zwłaszcza że ostatnio przywrócili wsparcie dla naszego telefonu w oficjalnej becie z językiem polskim Swype | Text Input for Screens. Chyba że ktoś woli tylko klepać literki na tym małym ekraniku, wtedy swiftkey albo klawiatura ics są ciekawe, ale ze słabymi słownikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swype moim zdaniem nie ma konkurencji, zwłaszcza że ostatnio przywrócili wsparcie dla naszego telefonu w oficjalnej becie z językiem polskim Swype | Text Input for Screens.

z tego co widze to nie ma wsparcia dla naszej rodzialki, instaluje sie tylko wersja en-esp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rydel

miałem kiedyś wersję Swype, która miała polski słownik ale przy pisaniu czy wysyłaniu smsów ogonki znikały, co było bardzo przydatną funkcją. W Swypie z Kyrillosa nie mam takiej opcji. Ktoś ma taki patent?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szewc1
    z tego co widze to nie ma wsparcia dla naszej rodzialki, instaluje sie tylko wersja en-esp.

To nie ma wsparcia czy się instaluje, co? Strona Swype jest jeszcze nieuaktualniona albo wciąż brak wsparcia dla 240x432, na Galaxy 3 240x400 działa idealnie, jest polski słownik (ściągasz w opcjach), tylko dyktowania nie ma po polsku. Warto trochę poszukać przed pisaniem posta.

miałem kiedyś wersję Swype, która miała polski słownik ale przy pisaniu czy wysyłaniu smsów ogonki znikały, co było bardzo przydatną funkcją. W Swypie z Kyrillosa nie mam takiej opcji. Ktoś ma taki patent?

GoSMS Pro https://market.android.com/details?id=com.jb.gosms + Polish Pack https://market.android.com/details?id=com.jb.gosms.pl

Nie trzeba już korzystać ze Swype modowanego przez Kyrillosa, działa już oficjalna wersja Swype | Text Input for Screens[/url

Aha, jeśli jesteś na froyo to w 'ustawieniach wiadomości - tryb wysyłania GSM' powinien wysyłać bez polskich znaków diakrytycznych.

Edytowane przez szewc1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nie ma wsparcia czy się instaluje, co? Strona Swype jest jeszcze nieuaktualniona albo wciąż brak wsparcia dla 240x432, na Galaxy 3 240x400 działa idealnie, jest polski słownik (ściągasz w opcjach), tylko dyktowania nie ma po polsku. Warto trochę poszukać przed pisaniem posta

w temacie jest mowa o polskim jezyku i do tego nawiazywalem, u mnie na cm7a7 swype installer sciagnal en-esp w menu wyboru jezyka brak opcji pobrania innego, info o swype connect tez nie ma i dlatego pisalem ze "z tego co ja widze". Skoro u innych dziala to znaczy ze albo musze przeinstalowac swype albo calego cm7. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi