Skocz do zawartości
STiiTS

"Samorysujące" się szkiełko aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

tolaz

W LG G2 tez mialem porysowany mega aparat i okazalo sie ze to nie szklo jest porysowane tylko dodatkowa powloka. Wystarczylo troche pasty do polerowania lamp i szklo w idealnym stanie. Wiec wydaje mi sie ze tutaj tez moze to byc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jordi

Nie wiem jak to zrobiłem ale dzis zniszczyłem dwie folie na aparat od Nillkina...

Macie namiary na same szkła na aparat lub folie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0
    Napisano (edytowane)

Drodzy użytkownicy lg g6, dużo osób ma. Problem z tym rysujacym szkłem na obiektywach? Czy folia na aparat  dokładana do szkła nillkin ochroni przed takimi problemami i czy ona nie zaburza pracy aparatom?(czytaj nie wpływa negatywnie na jakość zdjęć) Proszę o odpowiedź bo tylko ten problem zatrzymuje mnie przed wymiana S7 na g6. 

Edytowane przez rycek0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byś dokładnie przeczytał temat to byś znał odpowiedz: to nie porysowane szkło tylko warstwa oleofobowa nie wypolerowana, większość przypadków było na rynku US.

Dziś właśnie doszło do mnie szkło + folia, założę zobaczę czy jest różnica i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Sorry źle napisałem na temat tego szkła. Proszę daj znać czy to pomaga i czy widzisz różnice w jakości zdjęć. Czy jakby w przyszłości pojawiło się i nie będzie dodatkowej folii to jak było wcześniej napisane można w. Jakiś sposób wypolerowac i wtedy ewentualnie jak i czym. 

dodana zawartość

Bo chciałem do g6 dokupić to szkło plus folia na aparat i spigen Cristal Shell. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i pięknie czekałem miesiąc i szkło przyszło rozwalone cudownie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Przykro mi. A mógłbyś chociaż ta folie sprawdzić na aparacie? 

dodana zawartość

Na allegro widziałem za 46 zł nillkin h+ plus te folie na aparat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@rycek0 No ja brałem Nillkin Super T+ Pro dałem 34 na allegro chcą 59 (śmiech na sali), wybrałem refund, a ta folia na aparat nie zmienią jakości ani nic ale też się do niczego nie nadaje. Dałem sobie z tym spokój.

Szkła też nie będę zakładał jak mam voucher na darmową wymianę wyświetlacza + folie fabryczną.

A tak szkło wyglądało po wyjęciu z pudełka. Jak byś miał pytania to wal na PW by Moderatorzy nie przyczepili się :)

Edytowane przez wisNiaSG6
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Mam pytanie, czy jakby ewentualnie pojawiły się te rysy na obiektywie to która wersję displex kupować? Ta standardowa czyli Polish Classic czerwona tuba czy ta screen Touch żółta? Niby ta żółta to do czyszczenia wyświetlacza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    STiiTS
    Napisano (edytowane)

@rycek0

Ja na allegro kupiłem Nillkina H pro. To szkło afolia fabryczna to dwa światy, no nie ma porównania dzięki braku 2.5D na naszych G6 szkło leży idealnie. A na aparat masakrycznie źle zrobione jest wyjmowanie tej folii totalnie to nieoczywiste, mi się udało nawet tak, że jedna w zapasie została :P ogólnie dokładnie czego się spodziewałem spełnia swoje zadanie w 100%

A displex czerwony original.

Edytowane przez STiiTS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi