Skocz do zawartości
Razor65

Przesiadka z Honor 8 na...?

Rekomendowane odpowiedzi

darko3

Mam pytanie, a który Xiaomi odpowiadał by parametrom Honor 8

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi5?

Edytowane przez chris_007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Gdzie Mi5 do Honora Honora 8 :)

Ja jakiś czas temu zmieniłem Xiaomi na Honora. W Honorze bezkonkurencyjny czytnik linii papilarnych. Lepszy aparat(głównie ze względu na dwa obiektywy i z tym związane ciekawe efekty bokeh). Muzyka,bateria podobnie. Wydajnościowo nie czułem jakiejś różnicy. Oba zasuwały rewelacyjnie. Częstsze aktualizacje miałem na Mi5,ale to z tego względu że miałem wgrany xiaomi.eu i aktualizacja średnio co tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki poratujcie proszę. Dostałem ofertę zamiany Honora 8 za iPhone SE 32 GB. Telefon sluzyl mi dzielnie przez ponad rok. Nie miałem z nim większych problemów ale po prostu mi się znudził. Martwię się jednak o rozmiar ekranu w SE czy spełni moje oczekiwania. Dajcie znać czy warto wymianiac. iPhone w dobrym stanie kupiony w lutym tego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Mi też może znudził się trochę i planuje zrobić maleńką zmianę mianowicie na moto x4 ale bije się z myślami czy na pewno warto. Z jednej strony procek trochę mniej wydajny 3gb ram zamiast 4gb, z kolei aparat jaśniejszy, czysty system. Hmmm taki upgrade, nie upgrade. Chyba nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    anshua

Moto X4 to całkiem fajna propozycja szczególnie jeśli chodzi o aparaty i wsparcie, także audio. Tylko jest trochę większa i cięższa z gorszym o 4% screen to body ratio. Musiałbym się zapoznać osobiście z telefonem żeby podjąć decyzję o zamianie 😀

Aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie planuje zmiany, to znaczy gdyby w końcu pojawiło się coś z małymi ramkami w rozmiarze około 5 cali z całkiem dobrą specyfikacją ogólną to bym myślał o zmianie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi