Skocz do zawartości
Razor65

Przesiadka z Honor 8 na...?

Rekomendowane odpowiedzi

mitusm

Główną przewaga Honora nad p9 to ram, nie tyle ilość co typ, h8 ma ddr4 a P9 ddr3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

No to zmieniłem Honora na S8+. Staruszek zmieniał swojego na Note 8 to brałem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JedJur

Mam prośbę do osób, które przesiadły się na LG G6 - czy moglibyście w paru słowach napisać, jak oceniacie tą zmianę? Co na plus, co na minus? Noszę się z zamiarem zmiany i G6 wpasowuje się w moje gusta. W Honorze 8 wkurza mnie przede wszystkim ubijanie appek, bateria, która wystarcza ledwo na dzień i powoli zaczyna mi brakować wydajności.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

U mnie G6 odpadł gdy go odpaliłem. Też miałem zmienić na niego głównie ze względu na aparat szerokokątny. Ale ekran mnie odrzucił. Masakra. Nie ma startu nawet do Honora 8. A że na ekran patrzymy najwięcej,więc nawet się nie starałem na siłę do niego przekonać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JedJur
    U mnie G6 odpadł gdy go odpaliłem. Też miałem zmienić na niego głównie ze względu na aparat szerokokątny. Ale ekran mnie odrzucił. Masakra. Nie ma startu nawet do Honora 8. A że na ekran patrzymy najwięcej,więc nawet się nie starałem na siłę do niego przekonać. 
    A pomijając wyświetlacz? Oglądałem u kolegi w pracy i w zasadzie by mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    16 godzin temu, JedJur napisał:

bateria, która wystarcza ledwo na dzień i powoli zaczyna mi brakować wydajności.

Bateria w G6 nie jest lepsza niż w Honorze, chyba że u Ciebie jest już zużyta. Wydajności? Honor ma wydajniejsze CPU, odstaje grafiką. LG ma dużo gorszy zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JedJur

Tak więc, niewielka różnica względem Honora. Żeby odczuć znaczący progres, czym się zainteresować? OnePlus 5t?różnica w cenie również jest 'znacząca'... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Tak więc, niewielka różnica względem Honora. Żeby odczuć znaczący progres, czym się zainteresować? OnePlus 5t?różnica w cenie również jest 'znacząca'... default_wink.png

OnePlus 5T i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1abc

Ja osobiście wymieniłem honora 8 na Htc U ultra. Generalnie jestem bardzo zadowolony, gdyż głównie chodziło mi o rozmiar ekranu. Co do responsywności to wiadomo ze pierwotny telefon wygrywa, ale samo emui mi osobiście nie przypadło do gustu. Aparat w Htc moim skromnym zdaniem lepszy, jakość muzyki na głośnikach i słuchawkach no miażdży huaweia i co najważniejsze wsparcie producenta :) Do końca miesiąca U ultra dostanie oreo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitusm

Ostanio też chodzi za mną wymiana honora na G6. Nic innego w podobnych pieniądzach chyba nie znajdę. Najbardziej jestem ciekawy ekranu 2:1 i aparatu. Wydajnościowo w codziennym używaniu cieżko o coś szybszego od Honora. Robiłem testy z S7/S8 i honor szybszy. Myślałem nad MI6 ale ogromne ramki odrzucają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi