Skocz do zawartości
Razor65

Przesiadka z Honor 8 na...?

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Jak mogą wyglądać ok skoro telefon wygląda jak wielki kloc z małym ekranem :wtf2:  Totalnie zmarnowana przestrzeń na nic nie wykorzystana. Honor 8 ma.dosc.duze ramki ale Sony to przesada totalna.

Ja nie lubię nakładki Sony. Wygląda jakby była pisana na kolanie przez 10latka. 

Ale z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląd można dopasować pod siebie a nakładka jest szybka i dopracowana bez zbędnych pierdół, których i tak się nie wykorzystuje a zamulają telefon. Zetki, których używałem potrafiły tygodniami działać bez restartu. 

A ramki nawet jak nie wyglądają pięknie są wygodne i tyle. 

BTW, z honora przesiadlem się na moto z play i uwielbiam te ramki :) Honora molestuje syn... 

Edytowane przez zdzich44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Z tym resetowaniem to pierdoły. Mój stary LG G3 potrafił bez resetu normalnie działać kilka miesięcy a gdzie tu mowa o sprzęcie z dużo wyższej półki ;) Mi5 nie wiem jak długo by pochodziła bo co tydzień aktualizacja i obowiązkowy reset :P

Honor od wymiany karty pamięci na razie 36 dni ^^

Zki miały jeszcze jedną "fajną" rzecz-samoistne pękanie. Na tyle osób z którymi rozmawiałem to każdemu chociaż raz pękła. A najbardziej wkurzony był kumpel jak kupił w media kiedyś Z3 za ponad 2500 i tylko przyjechał do pracy i wyciągnął z kieszeni już pęknięty :/ 

Ramki nie mogą wchodzić na bok/i telefonu(wszelkiego rodzaju egde) ani być przeogromne bo to marnowanie miejsca. A tak mamy 5,5 cala zamknięte w obudowie 5 cali albo mniej. A nie 5 calowy telefon w obudowie 6 calowca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszę  o resecie tylko o restarcie systemu - włącz/wyłącz telefon.:) 

A pierdoły to samoistne pękanie. Miałem (w rodzinie, ja, żona, dzieci) cztery sztuki z3, jedna z3c I kiedyś Z1, nigdy nie pękły, przeżyły narty, deskę, aktywne wakacje itd. Niektórzy szukają problemów na siłę albo swoje błędy próbują zrzucić na barki producenta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Tu akurat przykład kilkudziesięciu sztuk zetek. Więc spory odsetek. Dziwna moda była u mnie kiedyś w pracy na setki,ale szybko ludzie posprzedawali :P Na forach też dużo kiedyś było o tym pękaniu... 

Ja nie wyłączam telefonu. Chyba że muszę dostać się do karty pamięci albo SIM. Tak samo formatów itd. I nigdy nie było problemów :)

Odchodzimy od tematu trochę ;p

Mnie nadal kusi 8 PRO. Ale zmianę zrobię pewnie w przyszłym roku dopiero,więc bardzo dużo może się zmienić. Może jak Xiaomi wypuści coś fajnego to wrócę do tej marki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmieniam mojego Honorka 8 na S7EDGE. Na którego od roku choruje Zobaczymy czy będę zadowolona ze zmiany.
    Na Honora 8 nie narzekam. Spoko telefon.
    Tylko Honor 8 nie ma tego co Samsung Galaxy S7EDGE ma...czyli z przodu czytnik i AoD No i ekran edge Z białego przechodzę na srebrny. Czekam na przesyłkę. W poniedziałek mam nadzieję, że już będę cieszyć się nowym telefonem.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie, kup, poużywaj a później wydawaj opinie. Ubijanie aplikacji jest marginalne, aparat w H8 jest świetny. Filmy są słabe.  Tyle na ten temat. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DDragon

Ktoś się wypowiadał na temat czytnika z tyłu :D akurat mam porównanie do czytnika z przodu i z tyłu i muszę powiedzieć że według mnie z tyłu jest znacznie bardziej praktyczny i wygodny. Mam OP3T i Honor 8 i w kwestii czytnika akurat Honor wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi