Skocz do zawartości
Dans0n

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Dans0n

Witam:)

Po kilku dniach czytania przymierzam się właśnie do zakupu Redmi 4PRO :) Wcześniej jednak chciałem się upewnić co do zakupu odpowiedniego szkła i etui, bo z tego co wyczytałem, to jest problem z dopasowaniem ich. Jeśli chodzi o szkło, to byłem zdecydowany na MOFI, jednak teraz ono jest w cenie ~140zł, wcześniej było po 40zł (sick!) i dlatego myślę nad szkłem IMAK. No i etui...co polecicie najlepiej z miękkiego materiału oraz z rantem na ekran?

Pozdro!

Edytowane przez patrikos23
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@Dans0n kup zwykłe silikonowe etui, a szkło najlepiej nikilin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do swojego redmi 4x kupiłem szkło nillkin i nie polecam, ponieważ szkiełko po bokach ma powietrze, którego nie idzie usunąć. Śmiesznie to wygląda bo jest taka biała ramka. To pewnie przez ekran 2.5D z którym wcześniej nie miałem doczynienia, ale o ile się nie mylę to 4x i 4 pro mają takie same wymiary, więc u Ciebie będzie podobnie. Zastanów się nad folią, która powinna rozwiązać ten problem.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dans0n

Hej,

Dokładnie właśnie z powodu tego szkła 2.5D szukam najlepszego rozwiązania. Aktualnie szkło MOFI znów jest w cenie 40zł i podobno najbardziej pasuje do R4P, także na nie się skuszę. Zostaje teraz tylko kwestia etui TPU z rantem na ekran :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spiro

Witam,

jestem świeżo upieczonym właścicielem redmi 4x. Chciałbym prosić o porady i spostrzeżenia co do etui oraz folii które warto nabyć do tego telefonu. To jest mój pierwszy smartfon i generalnie jestem otwarty na różne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem dwa Redmi 4x bratu i mamie lecz też mam problem ze szkłem, u brata zastosowałem flexible od 3mk i jest w miarę ok mimo że nie przylega idealnie, u mamy poszło zwykłe szkło dodawane do case'ow na allegro i tutaj sytuacja jest znacznie gorsza ;/, myślę czy kupić mamie też 3mk czy jest może coś jeszcze lepszego ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trev79

Czy w Nillkin Sparkle po otwarciu klapki i oparciu pleckami (tel. ma stać pionowo) klapka będzie się samoczynnie zamykać (na pewno bo ma taką konstrukcję)?Znowu jak klapkę przednią otworzy się na max do tyłu (żeby tel. się na niej opierał) to tel. będzie się wywracał (bo klapka będzie go odpychać)?

Czy w nillkin sparkle dla R4x obiera się poł. ustawionym do tego fizycznym przyciskiem czy jest też tak jak jak RN4 - bez otwierania (w okienku)?

Ktoś miał takie etui? -->>  http://allegro.pl/show_item.php?item=6917564888

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eskan

Szukam szkła, ktore pokrywa tylko płaską część ekranu. Ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam polećcie jaką folię lub szkło kupić aby ekran był w miare zabezpieczony, jesli bedziecie pisać o szkle to takie które przyklei sie całe a nie takie ze na około szkło bedzie nie przyklejone do ekranu... 

Edytowane przez helmutkol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi