Skocz do zawartości
holek-mh

Problem z odbieraniem połączeńi przychodzących

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Możesz bez problemu reklamować. Karta gwarancyjna albo dowód zakupu ( najlepiej oba ) i bez problemu regenersis przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz bez problemu reklamować. Karta gwarancyjna albo dowód zakupu ( najlepiej oba ) i bez problemu regenersis przyjmie.

A jest szansa że przyjmą go bez dowodu zakupu bo takowego nie posiadam (karty gwarancyjnej też nie)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Jak nie masz nic to będzie problem. Ja jestem w tej samej sytuacji bo mi to ukradli z samochodu razem z pudełkiem. Pisałem do HTC i rozmawiałem z jakimś ich kierownikiem i powiedział bym wysłał im wszystko z naklejki pod bateria ale później była cisza. Nic mi nie odpisali więc zacząłem serwisować sobie sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma ten sam problem (też htc sensation z Anglii) z tym że występuje on raz na kilka dni, u mnie kilka razu dziennie. Teraz już nie wiem czy to wina aparatu czy może sieci (obydwaj orange). Nie ma nikogo kto by się spotkał z

tak dziwnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Kilka razy miałem taką sytuację - odebrane połączenie, cisza, po chwili info o nieodebranym połączeniu... czasami nawet pomimo tego, że niby połączenie trwa (czas leci) wyskakuje info, o nieodebranym połączeniu o_O

Stawiam na Orangutana, bo chcąc nie chcąc mam telefon w tej właśnie sieci...Stockowy rom od HTC (zdebrandowany). Mam jednak wrażenie, że na Radiu 10.58 tego typu sytuacje zdarzają się rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilka razy miałem taką sytuację - odebrane połączenie, cisza, po chwili info o nieodebranym połączeniu... czasami nawet pomimo tego, że niby połączenie trwa (czas leci) wyskakuje info, o nieodebranym połączeniu o_O

Stawiam na Orangutana, bo chcąc nie chcąc mam telefon w tej właśnie sieci...Stockowy rom od HTC (zdebrandowany). Mam jednak wrażenie, że na Radiu 10.58 tego typu sytuacje zdarzają się rzadziej.

Z tego co zauważyłem to problem polega na tym, że ten smartfon często gubi zasięg, zanim przeciągnę "odbierz" w środek pierścienia znika mi kilka kresek. Zwróć uwagę jak jest u Ciebie zanim odbierzesz połączenie, ale wydaje mi się że tu leży problem (tzw deatch grip).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Z zasięgiem GSM nie uświadczyłem problemów typu "Martwy Uścisk", WiFi faktycznie mi spada.

Ogólnie sam zasięg operatorów to temat rzeka, jeśli chodzi o Orange, to w moim biurze zasięg jest fatalny na: HTC DHD, Sensation, HD2, WFS, Nokii E52, E51, C6, a także na Apple iPhone 3G :-) Jeśli więc tutaj miałbym być szczery, to nie widzę w tym winy telefonu jako takiego... zwłaszcza, że w poprzednim biurze, również w Warszawie na reklamację związaną z zasięgiem Orange ta szanowna sieć raczyła odpisać, że spadki zasięgu są normalne w górzystym i zalesionym terenie i na to nie mają wpływu... widać trzy drzewa na krzyż są lasem, a 30 centymetrów ich liści zebranych do kupy tworzy górę :]

W chwili obecnej znam już w biurze kilka punktów, w których zasięg faktycznie zanika całkowicie, i kilka punktów, w których zasięg jest pełen (co ciekawe, biuro ma może 20m^2). Tam gdzie nie ma zasięgu telefon rozłącza się sam nie dając możliwości odebrania. Tam gdzie zasięg jest - problemu nie ma, zwłaszcza po aktualizacji radia do 10.58.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie, tel. wrócił dziś z serwisu Regenersis gdzie wymieniono płytę główną. Niestety pierwsze połączenie przychodzące i co...nieodebrane. Problem nadal istnieje, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon po raz kolejny wrócił z firmy Regenersis, tym razem dokładnie opisałem usterkę. Niestety panowie z serwisu po przeprowadzeniu "długotrwałych testów" nie stwierdzili występowania problemu. Sugerują mi przeprowadzenie Hard Resetu...Brak słów. Rozwiązał już może ktoś ten problem lub ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spidi

Powyżej opisana 'usterka' doczyty i mnie lecz częstotliwość występowania tego problemu jest tak dynamiczna i zmienna jak wykres EKG. I na 1.45 i na 1.5 z Radiem 10.56 & 10.58 problem występuje nadal... sucks...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi