Skocz do zawartości
holek-mh

Problem z odbieraniem połączeńi przychodzących

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś właśnie zetknąłem się z problemem, ale wywala się proces phone (można tylko go zakończyć, lub zgłosić błędy), po zakończeniu oczywiście restartuje się sieć, oraz przestaje dzwonić dzwonek, a połączenie jest nieodebrane, i nawet go nie widać w histori.

Restart i dalej zobaczę co będzie się działo, troszkę mnie to niepokoi, razem z tymi restartami sense...

Mam nadzieję, że w ICS będzie chodzić wszystko pięknie :D Soft mam stockowy, nic nie modowane, S-ON.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświażam temat - czy ktoś uporał się z problemem nieodebranych połączeń???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobne przeboje na swojej Nokii.. Też czasem nie słyszę rozmówcy za pierwszym razem i gdy ktoś próbuje się do mnie dodzwonić to nie może, mimo że mam 3-4 kreski zasięgu. A co najlepsze nie tylko mi się to zdarza, moi koledzy też się na to skarżą - wszyscy w Orange...

Więc to chyba nie wina telefonu, tylko sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jodzet

Podbijam temat.

Udalo sie Wam rozwiazac ten problem? Musze niekiedy polaczenia z zastrzezonych odbierac. Po "odrzuceniu" niestety nie mozna oddzwonic:(

Tapatalkniete z Sensacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

Dlaczego nie oddacie do serwisu skoro tak się dzieje? Przecież to musi być wada telefonu skoro tylu ludzi się skarży.

Ja nigdy nie miałem z takimi problemami do czynienia. W moim XE również tego nie zauważyłem, a jestem użytkownikiem tej słuchawki od 3 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jodzet

To nie wina sluchawki a orangu. Masz pomaranczowego operatora?

Bylem ostatnio w salonie orange. Po dluzszej polemice z babka, ta postanowila zadzwonic do specjalistow i testerow sprzetu. Niestety u nich podobny problem nie wystepowal. Podobnie z reszta jak u samej konsultantki (ten sam sprzet miala).

Na koniec jak jakis cudak zostalem potraktowany i w ogole. Nie pomagaly nawet tlumaczenia, ze nie tylko u mnie problem wystepuje.

A czenu do serwisu sie nie odda? Nie wytrzymam bez smarta tak dlugi okres czasu:)

Tapatalkniete z Sensacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

Hmmm...a ja słyszałem za to, że to play ma takie problemy i że problemy w orange to pikuś przy tym, tak więc nie wiem jak na to spojrzeć. Od roku mam telefon w play, wcześniej miałem w orange, ale mówię. W żadnym z poprzednich telefonów (SGS 2 i iPhone 4 w play),(Samsung Wave i HTC Touch Pro w orange) nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem czy problemami ze słyszalnością kogoś lub ten ktoś ze słyszalnością mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowalem aplikacje ktora pokazuje mi w jakim zasiegu jestem - 2g czy 3g i zauwazylem ze problem wystepuje tylko w zasiegu 2g. Jezeli chodzi o serwis to moj fon byl juz tam 2 razy - za pierwszym razem wymieniono mi plyte glowna za drugim nie stwierdzono problemu takze chyba nie znaja rozwiazania. Za miesiac przenosze nr do play dam znac czy problem minal

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak w ORANGE zawsze (na 3 różnych telefonach). Teraz jestem w PLAY i nie mam problemów z zasięgiem, siecią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem polegający na tym, że gdy przy zablokowanym ekranie ktoś do mnie zadzwoni, co bym nie wybrał (odbierz lub odrzuć) telefon prawie zawsze odrzuca połączenie. Piszę prawie, bo dzieje się tak w skali 8/10 przypadków. Jak ekran jest aktywny w czasie gdy przychodzi połączenie, to bez problemu zawsze mogę odebrać.

Dodam, że przeszukałem forum szukając odpowiedzi, ale nic nie udało mi się znaleźć.

Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Smogg: Jesteś krótko na forum, a to Twój pierwszy post, wobec czego bez wyciągania konsekwencji. W przyszłości jednak proszę, postaraj się wybierać odpowiednie działy dla swoich postów, oraz upewnić się, czy zakładanie kolejnego tematu jest niezbędne. Dołączyłem Twój temat do innego, już istniejącego wątku.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi