Skocz do zawartości
jellyday

Kilka pomocnych narzędzi (skaner, floating windows, smart lock, wifi direct, tryb gościa, skaner, tasker)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kilku aplikacji!

1) Aplikacja do dzielenia ekranu na dwie części (Android 6). Ewentualnie taka, która pozwoli zmienić inną aplikację we floating window.

2) Aplikacja, której działanie bardzo zbliżone będzie do Smart Lock, które chyba również nie działa na Androidzie 6. Coś, co pozwoli mieć odblokowany telefon np. w obrębie danego Wi-Fi albo terenu.

3) Aplikacja do przesyłania/strumieniowania różnych rzeczy przez Wi-Fi. 

4) Aplikacja, która pozwoli utworzyć w telefonie "tryb gościa". To znaczy, że będzie dostęp tylko do kilku wybranych aplikacji.

5) Skaner OCR, który robi ze zdjęcia tekst do kopiowania (nie kolejne zdjęcie lub plik PDF).

6) Może jeszcze jakiś łatwy do ogarnięcia tasker? 

7) Jeszcze mi się przypomniało: widziałam kiedyś aplikację, która pokazuje ile czasu spędza się na telefonie, ile razy był odblokowywany itd. Ktoś kojarzy?

8) Czy jest aplikacja, która pozwala wybudzić i zgasić przez podwójne tapnięcie w ekran?

9) Czy jest specjalna aplikacja do robienia spersonalizowanych gestów (tak jak w IPhone)? Lub chociaż do istniejących gestów dodawać opcje? 

Najlepiej darmowe lub w przystępnych cenach, ale to nie jest konieczny warunek. Istnieją w ogóle na Androida 6 takie rzeczy, jakie wymieniłam? Wybaczcie, jeśli napisałam coś źle albo popełniłam głupi błąd w opisach, nie znam się dobrze na technologii. Jeśli gdzieś na forum były wymienione już takie aplikacje, to bardzo poproszę o linki. Dziękuję! 

Edytowane przez jellyday

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
awygo
Dnia 29.04.2017 o 15:38, jellyday napisał:

Czy jest aplikacja, która pozwala wybudzić i zgasić przez podwójne tapnięcie w ekran?

Funkcja blokowania w moim telefonie jest ukryta. Odblokowałem ją tym:

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eskan

@jellyday

Podejrzewam, że istnieje większość app których potrzebujesz ale ja ich nie znam ;)

1. Nie ma. Ewentualnie app, która potrafi wyświetlić tylko kilka, ściśle określonych elementów we floating window, np. kalkulator + zegar + ... jeszcze 3 czy 4 inne.

2 Tasker KLIK

3. Jedna app do strumieniowania i przesyłania? Strumieniowania do np. TV? Strzelam KLIK

4. Np. AppLock KLIK

5. KLIK tylko cena jest z kosmosu.

6. MacroDroid? KLIK

EDIT: Mój post to propozycje. Mogą się rozminąć z Twoimi oczekiwaniami, mogą też być app lepsze. W tym co jest w GP to chyba nawet samo Google się nie orientuje.

Edytowane przez Eskan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi