Skocz do zawartości
Artur1986

Sieć Wifi nalicza koszty za połączenia i sms do abonamentu do faktury Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z siecią Wifi. Otóż od dwóch miesięcy korzystam z sieci wifi cyfrowego polsatu (modem Huawei E5573) tyle, że zamiast karty sim Cyfrowego Polsatu używam karty sim z internetem LTE Plusa. Miesięcznie płacę abonament 96,74 zł ale od kiedy zacząłem używać tego internetu jako sieci wifi w tym modemie to naliczane mi są opłaty do faktury. Na ten moment dodatkowe 46 zł. Sprawdzałem to w aplikacji Plus online ale niczego więcej się nie dowiedziałem oprócz tego, że są to opłaty za połączenia czy sms-y. Nie wiem dokładnie. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem? Czy wyłączenie danych komórkowych tu pomoże? Czy muszę dzwonić na infolinię plusa? Dodam jeszcze, że mam telefon na abonament w plusie może to koliduje z tym internetem z plusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Musisz bardziej sprecyzować, bo zrozumiałem z tego tylko że masz 2 karty sim, CP i Plus i masz naliczane opłaty.

Jakie masz umowy na tych kartach? Internet od CP a Voice na Plusie?

I na której karcie masz te dodatkowe opłaty na CP czy od plusa?

Jakie masz pakiety na obu kartach? Czy to są nowe umowy, ostatnio przedłużane?

Takie szczegóły są bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Zawsze myślałem, że w takich przypadkach dzwoni się do biura obsługi, które to ma wgląd w konto i może namierzyć skąd te "dodatkowe" opłaty a później składa reklamację... Nic innego mądrego nie da się zrobić, nikt tutaj nie pomoże z prostego powodu: nie mamy wglądu w to, co nalicza "dodatkowe opłaty". Gdybać sobie można...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

No ja też bym od tego zaczął:)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi