Skocz do zawartości
kamil198790

root Custom ROMy i mody dla P9 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo super, że się wypowiedziałeś! Możesz odpowiedzieć na kilka pytań? Jak jest ogólnie z jakością zdjęć/filmów - 1080p nie działa, zgadza się? I jak ogólnie z trzymaniem aplikacji w ramie / jak w ogóle z pamięcią względem stocka?

EDIT: Aa jeszcze jedno pytanko - dlaczego akurat zdecydowałeś się na RR? A nie coś innego?

Edytowane przez Charnooh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hopis

1080p działa i w 60kl/s. Nawet aplikacje aparat huawei mam. Nie interesowałem się cyferkami ile Ramu jest dostępne. Wszystko płynnie mi chodzi, nie gram w gry, może byłoby inaczej, tego nie wiem. Trzeba było wybrać jeden z trzech Romów. Wybrałem najnowszy i tyle.

Wysłane z mojego EVA-AL10 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już miałem dość czekania na nowego Androida i z pomocą jednego z użytkowników wgrałem RR (android 8.1).

Pomijając już funkcjonalność systemu - super płynność cały czas - w końcu telefon działa tak jak tego oczekuję, nie ma żadnych zwiech, aplikacje o wiele lepiej są trzymane w pamięci. Co do cyferek to 142 000 pkt w antutu, bateria dzisiaj ponad 5h na włączonym ekranie i zostało jeszcze 7%. Dla porównania na stockowym telefon ledwo wytrzymywał 3h...

Co tu dużo mówić, dzięki temu systemowi moja P9 przedłużyła sobie życie o kilka miesięcy ale na pewno kolejnym telefonem nie będzie huawei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

Podasz link :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jakbyś mógł coś więcej napisać. Jak teraz z tym ramem? Czy posiadasz język polski czy tylko angielski? Jak z optymalizacją systemu i aplikacji pod nowym androidem? No i link się przyda tak jak kolega wyżej mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też jestem ciekawy większej ilości informacji na ten temat @Charnooh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są bardzo dobre instrukcje na xda, jak coś piszcie na priv to coś doradzę.

Ram pokazuje podobnie jak na stocku ale widać, że jakoś lepiej to działa (czuć). Język polski jest ale ja używam po angielsku więc nic więcej niestety nie napiszę. Co do samego systemu to jest bajka, naprawdę działa dużo, dużo szybciej - jeszcze nie zdarzyła mi się żadna przycinka nawet.

Jedyny plus/minus - zauważyłem, że podczas ładowania telefonu nawet jak używam go z bardzo jasno podświetlonym ekranem to prąd ładowania jest maksymalny. W sensie taki, jak leci gdy telefon leży zablokowany. Plus taki, że telefon się szybciej naładuje nawet jak go używamy ale minus taki, że potrafi się telefon bardzo szybko i BARDZO nagrzać. Nie wiem czy jest tutaj jakieś zabezpieczenie - na stockowym testowałem to z tego co pamiętam przy 55 stopniach na baterii całkowicie odcinało prąd a tutaj osiągnąłem aż 58-60 i dalej się telefon ładował a był już mega gorący więc dalej wolałem nie próbować :D Podczas ładowania w domu nic się raczej takiego nie zdarzy ale zauważyłem coś takiego dlatego piszę :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi