Skocz do zawartości
pupek86

Krzywa ramka - tylko mój czy wiecej przypadkow?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dziś oglądałem dokładnie telefon i mam wrażenie, że patrząc po aparacie w górę obudowa jest jakby wykrzywiona - w zasadzie sama ramka.

zerknijcie jak to wygląda u was. u mnie nic nie skrzypi i wszytko generalnie trzyma się kupy. telefon kupiony jako nówka z oficjalnego sklepu allegro.

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irdo38

przybliż co masz na myśli mówiąc "wykrzywiona" pokaż zdjęcie najlepiej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

na fotce co nieco widać.

poza tym - czy obudowa aparatu jest klejona do telefonu i ma prawo minimalnie się ruszać? powiedzmy na ułamek milimetra? i mam wrażenie że z prawej strony na górze krawędzi szczelina między podświetleniem a końcem okienka na wyświetlacz w obudowie jest minimalnie większa niż w lewej strony. wyświetlacz niby z dwóch stron zachodzi na boki tak samo. (po prawej na górze szkło nie dochodzi do srebrnej ramki).

Nie wiem czy to moje fobie czy co? bo drąży tak w głowie że masakra :(

Spoiler

20170503_223647.jpg

Edytowane przez dszymek
    Grafike umieszczamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irdo38
    Napisano (edytowane)

jeśli rusza się obudowa od aparatu to telefon jest wadliwy, coś jest nie tak z Twoim egzemplarzem, oddałbym na gwarancję a obudowa wygląda ok, cięzko mi powiedzieć

Edytowane przez irdo38

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

sam nie wiem czy się rusza czy mi się wydaje. podejdę u siebie w mieście do magika, który ogarnia elegancko telefony i niech zerknie. mam tez zamowiona obudowe mophie wiec mysle ze bedzie okej. Jest ryzyko, że obudowa aparatu odpadnie? ona jest klejona czy jak? i co z tą szczeliną o której wyżej napisałem?

Edytowane przez pupek86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon wrócił z serwisu - wymienili obudowę z tyłu i cały moduł wyświetlacza ale nadal mam wrażenie, że z jednej strony szczelina miedzy wyswietlaczem a okienkiem (nie ramka telefonu) jest minimalnie wieksza niz z drugiej strony. albo moze ja juz jakies zwidy mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@pupek86 jak już sam nie wiesz czy jest dobrze czy nie i w ogólnym rozrachunku nie wpływa na pracę urządzenie to daj sobie z tym spokój i uzywaj normalnie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GRIZZLY1 - to że nie wpływa to na pracę telefonu to ja wiem, ale niestety masakruje pracę mojej psychiki i perswazji :poker-face:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co powiecie na szczelinę na dole telefonu między szkłem a ramką? mogę tam spokojnie wsadzić nawet 2 kartki papieru. powinno tak być czy jednak coś nie halo? czytalem ze note 4 miał taki problem. ccs twierdzi ze spasowanie jest okej. nic sie nie rusza u mnie i tel dziala normalnie ale swiadomosc tej szczeliny dobija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adison

Witam. Czy ktoś z użytkowników S6 edge zaobserwował małe szpary między ekranem a ramką, szczególnie w rogach telefonu? W moim przypadku mieści się tam spokojnie kartka papieru i dostaje brud. Nie wiem czy reklamować urządzenie. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi