Skocz do zawartości
zonee

MMS-y które zostały wysłane jako testowe i nie zostały odebrane po powrocie do aplikacji systemowej ciągle się pojawiają na pasku jak nowe

Rekomendowane odpowiedzi

zonee
    Napisano (edytowane)

Witam panowie. Jestem tu nowy - na co-dzień siedzę na Xiaomi RN 2 ale córka ma kłopot z telefonem LG F70 D315. Chciałem jej zmienić aplikację do SMS/MMS  z fabrycznej na nową/inna. Poustawiałem APN PLAY itd wszystko ok ale niektóre aplikacje działają poprawnie inne gorzej wiadomo jak jest :)

Problem polega na tym iż np. po zainstalowaniu jakiejś innej aplikacji SMS/MMS która jednak nie działa za dobrze MMS-y które zostały wysłane jako testowe i nie zostały odebrane poprawnie/wcale po powrocie do aplikacji systemowej ciągle się pojawiają na pasku jak nowe wiadomości multimedialne których nie da się pobrać " MMS WIDMO" - nie było by w tym nic złego f=gdyby to nie wybudzało nonstop telefonu !

Co zrobiłem: resety ustawień sporej części aplikacji do systemowych, czyszczenie cache aplikacji, danych aplikacji itp. itd - problem ciągle się pojawia. Play twierdzi ze to wiadomości na tel gdzieś utknęły a nie w sieci.

Pytanie co trzeba zresetować z aplikacji aby pozbyć się tego natrętnego komunikatu ? Za wyjątkiem resetu całego tel do fabrycznych bo mam tam po-root-owane wszystko i z-linkowane do link2sd że robić to od nowa to kaplica. Jedynie wyłączenie powiadomień z poziomu systemowej aplikacji sms/mms coś daje ale wtedy nie ma dźwięku sms. Inne aplikacje do sms/mms nie pobierają poprawnie i często wymagają pakietu danych czy wi-fi a ta systemowa do mms sama sobie radzi.

Edytowane przez dszymek
    Sprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi