Skocz do zawartości
olax

Samsung galaxy j5-wyświetlacz nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

olax

Dzisiaj w nocy mój telefon (samsung galaxy j5) spadł z łóżka, z wysokości +/- 50cm. Dużo razy wcześniej spadał z podobnej wysokości, ale nic się nie działo. Tym razem wyświetlacz przestał działać. Telefon wibruje przy przytrzymaniu klawisza blokowania, na ułamek sekundy w dolnej części wyświetlacza pojawiają się zielone kreski i to wszystko. Co mam zrobić? Mam telefon 13 miesięcy, czytałam że gwarancja jest na 24 miesiące, co mogę z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Wysłać do serwisu. Jak nie ma śladów po upadku, to może się uda na gw naprawić. Ale jak się skapną, to anulują gw, i musisz wtedy za naprawę zapłacić. Ale zawsze można spróbować, a nuż się uda, i za free naprawią. Wciśnij im jakiś kit, że nagle ci ekran przeatał działać, i nie wiesz co jest grane, i zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69
    Napisano (edytowane)

@olax

Jak już Ci telefon kilka razy spadł z podobnej wysokości, to i tak masz "szczęście", że tyle czasu jeszcze działał. Żadnej filozofii nikt tutaj nie wymyśli, telefon przestał działać ewidentnie z powodu urazu mechanicznego. Oczywiście gwarancja tego nie obejmuje, ale tak jak pisał kolega wyżej, zawsze możesz spróbować oddać go do serwisu, może akurat "cud" się stanie i go naprawią ;). Jeśli uszkodzeniu uległ wyświetlacz, to koszt takiej naprawy może oscylować w granicach ok. 250 - 300 zł, co raczej jest nie opłacalne, lepiej już dołożyć i kupić nowy telefon.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Dokładnie. A stary można by jeszcze na części opchnąć.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a znajdę coś, jakiś tematu na forum, jak to samemu zrobić? bo mam identyczną sytuację z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi