Skocz do zawartości
malpaso

Mój pierwszy motyw. MMod v1.0

Rekomendowane odpowiedzi

malpaso
Napisano (edytowane)

Witam!

Przedstawiam Wam mój motyw który zrobiłem przerabiając na wskroś motyw pobrany pierwszy z brzegu. Przerobiłem go żeby białe tła nie dawały po oczach.

Tła zrobione programem Foto Editor, tapeta z Internetu, ikony to mieszanina z zestawu Pulse i Metro.

Chciałem zrobić kolorowe ikony baterii, zasięgu i Wi-Fi ale na EMUI 5 nie chce to działać.

Motyw przerabiałem programem Theme Editor który jest dostępny za darmo w GP.

Zachęcam do pobierania, sugestie mile widziane.

Pobrać, przenieść do telefonu lub na kartę do folderu HWThemes. Restart niekonieczny ale żeby wszystko zadziałało wskazany.

POBIERZ

Spoiler

Screenshot_20170504-060806.thumb.png.2596c0576f30492f6e4f6a1bec8a7ccf.png  Screenshot_20170504-060758.thumb.png.edc777cfe9cb06b9beab6d1d04246d0a.png  Screenshot_20170504-060849.thumb.png.d2a5f45f0d8a00db69299d67ac4fc398.png  Fotor_14938712592941.thumb.jpg.d599c3c4a4f936fe3ad99b4c875416ae.jpg  Fotor_149387113906119.thumb.jpg.c68545b0065892855cae8ff994813df3.jpg

Edytowane przez malpaso
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartos38

@malpaso fajny motyw a mógłbyś zrobić drugą wersje tylko w dialerze zrobić białe cyferki i zmienić ikonki sieci gsm i wifi na oryginalne albo obrócić te co są żeby były tak jak oryginalne nie mogę się do tych co są przyzwyczaić i nie wiem czy tak ma być że ikonka baterii jest cały czas pusta w środku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malpaso

W niedzielę wieczorem postaram się wrzucić przerobiony wedle życzenia ;)

Ikonka baterii: Ustawienia -> Powiadomienia i pasek stanu -> Naładowanie baterii zmień na ->Na ikonie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartos38

@malpaso i literki białe w dialerze ? super będę czekał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę kiczowaty ten motyw

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy te motywy dzialaja tez na mate pro 10?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Może być różnie. Mate działa na EMUI 8, a P10 na EMUI 5. Sprawdź sam, na pewno telefonu nie zepsujesz :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi