Skocz do zawartości
bartos38

Huawei P10 lite etui, case, futerały

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle z allegro za kilka zł nie jest pełne ale przylega idealnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

@up

A jakiś link, bo znudziło mi się już testowanie...

Edytowane przez Natan
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości - stosujemy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłam na Allegro zwykłe etui z cienkiego niebieskiego silikonu ale pokusiłam się jeszcze na takie zwykłe transparentne od tego samego sprzedawcy bo było tanie, a miałam już kiedyś coś takiego i było na prawdę w porządku. Niebieskie jest na prawdę fajne, ale ten transparentny wytwór mnie zadziwił :D miało być coś takiego (oczywiście dopisek w aukcji, że zdjęcie jest poglądowe i etui będzie na P10 lite):

c77609f373e71995med.png

A przyszło coś takiego :D

[64401eac2653735fmed.jpg

213fa3439f6715d6med.jpg

Nakłada się jedną część na na tył, pózniej drugą na przód i wygląda to trochę jak zabezpieczenie starej Nokii 3310 - takie etui z gumą/folią na ekranie i przyciskach, może ktoś pamięta :D

Dotyk działa przez to normalnie i wszystko byłoby okej gdyby nie te cholerne kropki na ekranie... To chyba jest po to żeby nie robiły się plamy z powietrza, ale wygląda jak koszmarek ;)

[67cd81876e052b39med.jpg

Spotkał się ktoś kiedyś z takim dziwnym czymś na telefon? Bo ja pierwszy raz coś takiego widzę na oczy, a telefonów jak i akcesoriów do telefonów miałam od cholery. Nie mam zamiaru tego reklamować bo nie zbiednieję o te kilka złotych, ale ten wytwór chińskich łapek przyda mi się chyba tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będę robić ciasto lub inne rzeczy z przepisu z internetu i będę musiała dotykać telefon brudnymi rękami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Przypadkowo wpadł w me ręce P10 lite. Mam w domu już P9L i dzieciak jest mega zadowolony to zostawiłem sobie tego chińskiego średniaka.

A skoro telefon zostaje, to zamówiłem sobie etui u majfriendów, Cafele oczywiście, bo tanie, eteryczne, mega spasowane i świetnie wykonane (ma na P9L) a dodatkowo kupiłem Floveme, chyba fioletowe. Oczywiście jak przyjdą to podzielę się fotkami.

Cafele - zdecydowanie polecam

A to na próbę, Floveme.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Przyjechały obydwa. Floveme zdecydowanie zostaje. Jest plastikowe więc szybko się porysuje, ale wygląda obłędnie i sprawia wrażenie naprawdę świetnej jakości. Mieni się fioletowo niebiesko, takie kolory jak baniek mydlanych puszczanych w świetle słonecznym. Po prostu przepiękne jest. Stopień przebarwień zależny jest od kąta padania światła itd. Cudo.

Spoiler

38357951363781472057.jpg

18643316768631196212.jpg

89581323557687173710.jpg

08863180017033489846.jpg

83635653662243413688.jpg

Drugie jakie przyszło to Cafele. Gumoplastik doskonale wykonany, bardzo ładnie leży na telefonie. Wszystkie otworki wycięte idealnie, ramka minimalnie wystaje ponad wyświetlacz, więc telefon można kłaść wyświetlaczem w dół. Miałem Cafele na P9L i było ono odrobinę bardziej twarde, plastikowe, tutaj czuć domieszkę gumy. Możliwe, że dzięki temu jest łatwiej telefon z niego wydłubać (kto miał na P9L ten wie o czym piszę), może też będzie się dzięki temu mniej rysowało. Również bardzo polecam.

Spoiler

20111089863426016751.jpg

87577504125364565503.jpg

58528068596608365195.jpg

39000657685242581492.jpg

45384283679689689034.jpg

Edytowane przez vvti
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mani21

A jeśli chodzi o smart view cover to można jakoś dostosować to co się wyswietla? Np. zmienić wygląd zegara itd? 

Edytowane przez Mani21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84
    Dnia 15.07.2017 o 08:42, vvti napisał:

Cześć, którą wersję wybrać, żeby pasowała na P10 Lite, w linku który podałeś są dwie wersje do wyboru: P10 i P10 plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Żadną. Jak są dostępne dla P10 Lite to pojawia się przycisk P10 Lite. Obecnie nie ma.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 29.10.2017 o 08:16, Bartłomiej Chartanowicz napisał:

W ciągu 4 miesięcy zdążyłem je zarysować, a staram się nie narażać telefonu na kontakt z ostrymi przedmiotami. Pod etui dostaje się niestety kurz i różne drobinki.

IMG_20171115_091102.jpg

IMG_20171115_091053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi