Skocz do zawartości
Geronimmo

Ładowarka samochodowa do G1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić ładowarkę samochodową do G1, ale na aukcjach nie ma konkretnej informacji odnośnie działania danych ładowarek do tego telefonu. Znalazłem parę oryginalnych ładowarek do HTC (m.in do Diamond)

np. http://allegro.pl/item605457442_fv_22_l ... h_htc.html

Czy ktoś się orientuje, czy będzie ona dobrze współpracowała z G1? Może ktoś korzysta z jakichś modeli (nie koniecznie oryginalnych) i by coś polecił???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może lepiej kupić ładowarkę samochodową co ma USB po drugiej stronie i podłączać się kabelkiem od telefonu. Zakupiłem tak, ale nie powiem Ci jak działa bo przesyłka zaginęła i jeszcze jej nie dostałem, za to jest reklamacja na poczcie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    virek

To ja powiem :) Taka konstrukcja działa bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ilnike

no powiedzmy ze bez problemy niekture ladowarki samochodowe mi nie dzialaly dopiero 3 zadzialala ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupic ladowarke samochodowa do HTC HERO.

W Marketach REAL sa kosze, gdzie jest pelno ladowarek samochodowych z koncowka mini USB. Zapakowane w przezroczyste woreczki z zoltym kartonikiem. Nie ma tam za bardzo listy modeli i parametrow, ile Volt itp. Napisane jest, ze do motoroli V3.

Wygladaja jak te na allegro:

http://www.allegro.pl/item754094307_ladowarka_samochodowa_mini_usb_htc_spv_mot_v3_k1.html

Koncowki pasuja do HTC Hero, choc maja troche inny ksztalt.

Kosztuje to rowno 5,00 zł. Wiec duzo taniej niz oryginal na allegro.

Mozna zaufac temu sprzetowi czy lepiej nie ryzykowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vendir

bierz... w zasadzie i tak wszystko produkuja chinole tylko gdzie indziej dorabiany jest "stepelek" z logo producenta;] ja mam najtansza ladowarke i jakos wszystko dziala usb to usb i tyle ;] najwyzej troszke szybciej zuzyje sie bateria w co waptie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzarek

USB to po prostu standard, ma być ~5V i już, a to czy na ładowarce będzie logo HTC, motoroli, samsunga czy innego producenta to już wszystko jedno

Co do zużycia baterii to jak juz gdzieś pisałem, wszytko zależy od prądu, im większy daje ładowarka, tym szybciej bateria "leci".

ile Volt
    jak już tak ładnie piszesz przez V i z wielkiej to jeszcze odmień :P (sory, zboczenie zawodowe :muqq: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, właśnie wczoraj mi się rozładował Hero w samochodzie w nocy, ale nie wpadłem na pomysł że kabel do Garmina też jest na miniUSB, dzięki za poradę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi