Skocz do zawartości
missile

odzywkanie skasowanej historii połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem posiadaczem samsunga J5.Wersja android - 5.1.1.

Może najpierw opiszę sytuację. Podczas mojej nie obecności w pokoju zostawiłem telefon. Pokój wynajmuję, a w domu mieszka kilka osób. Mam przeczucie że ktoś zrobił mi żart i zadzwonił do kogoś. W historii połączeń mógł usunąć to połączenie. Posiadam blokadę kodem PIN, ale fabrycznie została ustawiona więc jej nie zmieniałem, a bardzo łatwo jest odgadnąć. Jak sprawdzić/odzyskać pełną historię? Sprawdzenie tego u operatora lub online nie wchodzi w grę. Telefon jest służbowy i nie mam żadnego loginu. Są jakieś programy? Jakieś inne pliki systemowe?

Pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Możesz spróbować sms backup i restore - zrób kopię połączeń i później przeglądaj. Może tylko zostały ukryte te połaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.

A czy mógłbyś mi napisać jak to zrobić?

Gdy wchodzę w ustawieniach w "backup and reset" mam te opcje zablokowane. Chyba dlatego że nie jestem tam zalogowany na żadne konto google. Poza tym, nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Apka ze sklepu sms backup & restore.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zainstalowałem tę aplikację. Sprawdziłem. Zrobiłem również eksperyment. Otóż najpierw zrobiłem backup, następnie restore. Po wejściu w view backups widoczna jest historia połączeń. Nie było tam żadnego podejrzanego połączenia wychodzącego. Następnie usunąłem backup, wykasowałem z historii połączeń jakieś przykładowe ostatnie połączenie do losowej osoby, aby sprawdzić czy po kasacji połączenia z poziomu dialer'a w nowym backup'ie dalej będzie ono widoczne. Zrobiłem nowy backup i tego połączenia które zostało usunięte nie było.

Wniosek z tego taki że cokolwiek co zostało usunięte przed backup'em, nie będzie już zawarte w nim.

Tak czy owak, leci piwo.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Edytowane przez missile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Nie, to jest jeden plik, który jest nadpisywany. Liczyłem właśnie, że usunięcia z dialera = ukrycie. Zostaje operator i billing. W t-mobile można się logować po podaniu nr tel i otrzymaniu kodu. W orange też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jeszcze raz dziękuję za dobre chęci. Telefon nie jest w polskiej sieci. W dodatku nie chcę nic dłubać.

-------------------------------------------------------------

Przepraszam za offtopic.

Jeszcze takie pytanie. W chwili gdyby ktoś usiłował gdzieś dzwonić musiałby włączyć telefon. Czy istnieje opcja sprawdzenia kiedy,z dokładną datą, godziną telefon był uruchamiany i wyłączany?

Pozdrawiam, Grzegorz

Edytowane przez missile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Zahasłuj go dobrym pin'em i zainstaluj nagrywacza rozmów(np. jit call recoreder darmowy nie pozwala na usunięcie nagrań) i wyłącz jego powiadomienie o nagrywaniu(tego nie sprawdzałem).

@missile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi