Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest też zdecydowanie mniejsze niż laptop, dla niektórych to może mieć znaczenie i widziałem ofertę za 599,00 więc dla kogoś kto używa telefonu do prezentacji, dokumentów itp. to może być całkiem fajna alternatywa właśnie dla laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vitucky

po co targać laptopa na chociażby uczelniane wykłady jak można wziąć taki dex i podpiąć pod rzutnik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sitek

W zeszłym tygodniu w komputroniku był za 449. Teraz jest już za 599.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato

@sitek ... a nawet gdzieś przez moment kosztowała poniżej czterystu złotych (niestety przegapiłem -,-)

Spoiler

LLa8sBM.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

co to za apka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato

Heh, kupiłem dziś tego Dex'a (nówka sztuka, zafoliowana, z polskiej dystrybucji) i powiem tak:

1. przy odbiorze sprzedawca zakomunikował, że Samsung daje na ten sprzęt tylko 6 miesięcy gwarancji
    2. po rozpakowaniu okazało się, że jest to tylko sama stacja - bez zasilacza i kabla USB-C (w Stanach dostają je w komplecie) 

3. nie działa - po podłączeniu do prądu, Dex nie ładuje S8, więc odpowiednia appka się nie odpala
      (podłączałem pod różne ładowarki i kable, które wpięte bezpośrednio w S8 ładują go bezproblemowo)

Jutro wraca do sklepu :blink2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

@chato

Podłączyłeś oryginalną ładowarkę od S8 wraz z kablem? Bo miałem ten sam problem i telefon ładował się przez stację DEX dopiero po podłączeniu oryginalnych akcesoriów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato

@Sonny Nie miałem ich przy sobie, ale użyłem innej, oryginalnej ładowarki Samsunga (fast charge). Kable były różne. 
    Jeśli faktycznie DeX wymaga certyfikowanej ładowarki i kabla, to skandalem jest brak ich w komplecie i wyraźniej informacji o tym na opakowaniu. 

BTW: tego co widzę, to nie tylko my ale i cała Europa ma biedniejszą wersję (samego cradle'a).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi