Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie może jaka różnica jest między modelem EE-MG950BB a modelem EE-MG950TB ponieważ jest spora różnica w cenie. W RTVeuroAGD model TB kosztuje 599zl a model BB 399zl chociaż w opisie nie ma żadnych różnić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Droższa wersja ma w zestawie ładowarkę i kabel usb-c.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Korzystam z kalwiatury i myszki  Bluetooth sparowanej z moim Note8 i wszystko działa super. Telefon sobie stoi w stacji DEX a ja pracuję na dużym monitorze (27").

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HansS2

Ma ktoś wiedzę (bo infolinia Samsunga jej nie ma) jaka ładowarka obsłuży szybkie ładowanie urządzenia podłączonego do DeX-a?

Dodam tylko, że ładowarka która jest w zestawie, tego nie obsługuje*. Wg instrukcji obsługi jest lista ładowarek które to obsługują, jednak nie podaje żadnych szczegółów, nazw / numerów modeli, tylko fakt, że mają obsługiwać tryb 12V/2.1A, mam taką tj. Samsung EP-TA300, ale S8 włożony w DeX-ie pokazuje zwykłe ładowanie a nie szybkie..

* inna sprawa, to już chyba można mówić o fantazji ułańskiej Samsunga, żeby do oryginalnego zestawu DeX-a z ładowarką, załączyć taką ładowarkę, która tego Fast Adaptiv Charge nie obsługuje......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie czy Dex dobrze współpracuje z netflixsem? To znaczy czy dobrze się ogląda filmy na dużym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja mam pytanie czy Dex dobrze współpracuje z netflixsem? To znaczy czy dobrze się ogląda filmy na dużym ekranie.
    Co do Netflixa, to standardowo występowały ponoć problemy z full screen, ale w Google Play są już apki, które potrafią temu zaradzić.

Zainteresuj się Dex Hub.

Ja za to mam pytanie z innej beczki. Czy Dex na pewno dobrze obsłuży zestawy bezprzewodowe Logitech oparte o Unify??? Interesuje mnie- z wielu względów- właśnie klasyka z odbiornikiem USB a nie Bluetooth.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HansS2
    10 godzin temu, mikekola napisał:

Ja za to mam pytanie z innej beczki. Czy Dex na pewno dobrze obsłuży zestawy bezprzewodowe Logitech oparte o Unify??? Interesuje mnie- z wielu względów- właśnie klasyka z odbiornikiem USB a nie Bluetooth.

Jak je wcześniej sparujesz na Windowsie to tak, bo nie wiem czy jest jakaś skuteczna apka na androida do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się obsługuje tego dex hub, żeby netflix był na pełnym ekranie. Jest jakiś darmowy pakiet biurowy który działałby na pełnym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HansS2

@up

co do pierwszego  - to chyba, to jednak nie działa na razie, co do office, to tak jest

Edytowane przez zabka35i
    Nie cytujemy postów pod którymi piszemy odpowiedź. Używamy opcji Wspomnij ewentualnie dodajemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam...

Do netflixa na pełnym ekranie polecam Dex MAX. Na YT masz filmiki co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi