Skocz do zawartości
pablopavlo

Etui wygaszające i wybudzające ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam problem z telefonem i etui podobno specjalnie do tego modelu wytworzonym. Chodzi o możliwość wygaszania i wybudzania ekranu za pomocą zamknięcia klapki, w opisie jest dokładnie

"Funkcja wake-up* sprawi, że korzystanie z Samsunga Galaxy J3 (2016)  będzie prawdziwą przyjemnością.

*Funkcja wake-up - automatyczne włączanie i wyłączanie ekranu po otwarciu i zamknięciu pokrywy."

Niestety oczywiście funkcja ta nie działa, nie znalazłem w ogóle informacji, czy jest ona w telefonie. Czy jest jakiś sposób na ustawienie tej funkcji, czy etui to zwykła ściema i naciąganie?
    Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja w j5 (2015) mam orginalne etui flip wallet samsunga, i u mnie to jak najbardziej działa.
    Może masz wyłączone w ustawienia -> akcesoria, i tam trzeba zaptaszyć auromatyczne odblokowanie.

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

A może to etui to jakaś podróbka? Gdzie je kupiłeś?

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

odpowiadam dopiero teraz, gdyż niestety nie miałem informacji od właściciela etui. I temat raczej do zamknięcia - opcji takiej w telefonie nie ma, pokrowiec kupiony na allegro, nigdzie w internecie nie potrafiłem znaleźć informacji o takiej funkcji w J3, więc chyba lipa. Jak ktoś by jeszcze miał jakieś dodatkowe info to byłbym rad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi