Skocz do zawartości
wapster

[ROM] I9100BVKJ4 Orange PL [24.10.2011][Android 2.3.5]

Rekomendowane odpowiedzi

no byłem troche chyba nie doinformowany, ogolnie np nie mogłem wejsc w download mode bez unbrick wtyczki jak naciskałem vol- power home a pozniej pisało vol+ kontynuacja to wchodziło mi tez do recovery 3e możliwe że to brandowany soft orange blokował?I bałem się że jak wgram to uwale telefon bo nie będe mógłe wtyczką włączyć download mode ale teraz jak mam 2.3.5 to działa normalnie download mode bez wtyczki wiec chyba zaryzykuje tego testowego orange

A właśnie skoro wtyczka ci nie działą na orange testowym to jak wróciłeś do innego softu?

w telefonie vol- power home i pozniej vol+ i przez download mode wgrywałeś odinem soft?

Edytowane przez VaKoS87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

W tym ROM'ie jest nowa wersja klawiatury Swype. Czy też macie podpowiedz po angielsku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    insula

u mnie jest po polsku i działa bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

OK, a magiczny zwrot "dodaj do słownika" też masz po Polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    insula

tak, mam po polsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

TO nie wiem, co u mnie jest nie tak, ale teraz mam po angielsku. W poprzednim ROM'ie miałem po duńsku, ale udało mi się zmienić na polski, teraz po angielsku i coś nie mogę zmienić na polski - dosyć irytujące...

---------- Post dołączono o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dobra, udało się znów zmienić na polski.

---------- Post dołączono o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Na tym ROM'ie pojawił się znów problem z "android.process.acore" oraz z widgetem "znajomi", wracam więc do KI4 - tam tych problemów nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W tym ROM'ie jest nowa wersja klawiatury Swype. Czy też macie podpowiedz po angielsku ?

A którą ma konkretnie wersję klawiatury Swype? Czy mógłbyś podać numer? Czy to późniejsza wersja od 3.8.86, która jest w ROMie KI4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Tak, wersją późniejsza, ale niestety nie podam numeru, gdyż już wróciłem do KI4 i czekam na nowy nie brandowany ROM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi