Skocz do zawartości
daro.hell

Opinie o Galaxy tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem średnio zadowolony. Na początek zaznaczę, że cieszę się że mam tablet bo często z niego korzystam. Nie mam doświadczenia z innymi tabletami ale mam też galaxy S.

W SGT drażni mnie:

- brak allshare

- problem z odtwarzaniem mkv.

Wysłano z GT-P7500 z użyciem Tapatalk

Pierwszy problem załatwia wgranie ROMu KH1 a drugi odpowiedni program do odtwarzania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ale zainstalowałem już chyba wszystkie polecane tutaj odtwarzacze i w każdym koncert Coldplay w 720p klatkuje. Na SGS chodzi płynnie.

Jeszcze pol roku temu chciało mi się bawić w roota, formatowanie na ext4 w SGS ale teraz miałem nadzieję, że kupuje sprzęt skończony bez konieczności ciągłych modyfikacji. Głównie boli mnie to, że SGS wydaje się wyraźnie szybszy mimo, że parametry temu przeczą.

Ogólnie gdybym miał kupić sam (sprzęt jest służbowy) to bym tego nie zrobił (ale to też pewnie zależy od stanu posiadania).

Wysłano z GT-P7500 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Ja jeatwm bardzo zadowolony. Mam go w samsungowym case. Brak zlacz mi rowniez nie pszeszkadza. Ladowarka przy hdmi jest tez potrzebna w sgs2 bo nie widze baterii inaczej, ale mam mysz blutu i jest gut. Dobre wykonanie dobry ekran roota nie chce mi sie robic czekam na ics. Fakt ze na 3.1 czasem delikatnie laguje, ale nie mam przez to rozsteoju nerwowego. Oczywiscie nie widze tabletu bez 3g. Uzywam w terenie jak chce szybkiego maila wyslac do jako czytnik ksiazek do netu i pograc tez sie fajnie da.

Sent from my old Nexus S using Taptalk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy posiadając przejściówkę do USB, działa ono jako Host USB ? tzn czy można podłączać urządzenia peryferyjne takie jak na przykład klawiaturę, mysz, pendriva itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy posiadając przejściówkę do USB, działa ono jako Host USB ? tzn czy można podłączać urządzenia peryferyjne takie jak na przykład klawiaturę, mysz, pendriva itp. ?

Let me google that for you

drugi link..

... czy tak trudno użyć google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Kurde a ja mam dylemat od 2 dni co wziac. Czy SGT 10.1 czy iPada 2... Mialem wczesniej iPhone i lubialem iOS jest duzo aplikacji itd teraz mam SGS2 i Android tez jest ok bo mozna go bardziej rozbudowac. Tylko pytanie czy brac tableta z tym samym systemem czy miec taba z iOS? Tylko ze w iPadzie znowu nie ma flasha... I kurde wez tu cos wybierz :) Dzisiaj w sklepie bawilem sie godzine i tym i tym i wyszedlem bez niczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

To wszystko zalezy od tego co chcesz z tab ipad robic bo jest bardzo duzo aplikacji na ipada a na androida dopiero rosna a flash jak czytalem to i tak juz umiera wiec niedlugo i tak go niebedzie. Ja mam tab 10.1 bo lubie samsungi i mam od telewizora po telefon wiec wszystko mi sie dobrze sprzeza :-) a juz ipad z galaxy 2 moze byc ciezej :-) wiec pomysl ja czekam na ICS i bede mial telefon i tab z tym samym romem :-) i bedzie ujednolicenie :-):-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza
    To wszystko zalezy od tego co chcesz z tab ipad robic bo jest bardzo duzo aplikacji na ipada a na androida dopiero rosna a flash jak czytalem to i tak juz umiera wiec niedlugo i tak go niebedzie. Ja mam tab 10.1 bo lubie samsungi i mam od telewizora po telefon wiec wszystko mi sie dobrze sprzeza :-) a juz ipad z galaxy 2 moze byc ciezej :-) wiec pomysl ja czekam na ICS i bede mial telefon i tab z tym samym romem :-) i bedzie ujednolicenie :-):-) pozdrawiam

Pieknie to kolega kekes podsumowal. Tez nam szajsunga od telefonu po telewizor i pieknie mi to smiga i rowniez czekam na ICS :)

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

A czy przedni panel jeśli masz taba białego to też jest biały czy jest czarny?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zabiel85

Panel jest czarny.

Ja też mam wszystko od Samsunga od TV LED poprzez telefon i na tablecie kończąc i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś brzydziłem się telefonami Samsunga bo były Nokie :E

Edytowane przez La Chupacabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi