Skocz do zawartości
daro.hell

Opinie o Galaxy tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

zolo

Czysty tablet bez syfu ;)

Skoro masz okazje blisko ciebie to jeszcze lepiej, przynajmniej wiesz co kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Ci isć do sklepu, wziąć do ręki transformera i taba i wybór stanie się oczywisty. Pozdrawiam

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polecam Ci isć do sklepu, wziąć do ręki transformera i taba i wybór stanie się oczywisty. Pozdrawiam

Dokładnie,podobno nasz 10.1 jest najlżejszy na rynku,choć dla mnie nie jest to jakaś "lekkość jak piórko",więc nie chcę myśleć jaką wagę i wymiary mają innych producentów.

P.S Ostatnio jak siedziałem w pracy,jeden przedstawiciel wziął mojego taba do ręki i zrobił taką minę...Powiedział,że żałuje,bo wziął Acera na abonament w T-Mobile ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beson

Wiem co Asus potrafi ponieważ miałem okazję bawić się nim przez 3 dni.

Kalendarz doprowadzał mnie do szału, design i ten brązowy kolor na duży minus, cała reszta ok.

Samsung jeśli chodzi o design jest dobrze dopracowany, bardzo mi się podoba i w chwili obecnej jestem bliżej kupna Samsunga niż Asusa.

Ale wszystko jeszcze może się zdarzyć. :) Szkoda, że nie mam możliwości się nim pobawić bo w sklepie do wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też się zastnawiam nad zakupem. W Saturnie ostatnio porównywałem Galaxy do Ipada2 i troszkę daje nogę jeśli chodzi o płynność (zmiana pulpitów). Myślałem że Galaxy ma wifi i 3G. Szkoda, bo faktycznie jest to dylemat. Myślę jednak że lepsza opcja to wifi z tego względu że sieć jest dostępna w domu, szkołach, urzędach czy na mieście a gdyby chciało się skorzystać z 3G to najlepiej i tak przez smarthphone'a którego zawsze się ma przy sobie, udostępniając połączenie przez androidowy Wifi router :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

To prawda tak duzo osob mysli :-) ale jadac autobusem przez 6 godzin uzywajac taba i 3G to bateria normalnie schodzi czyli okolo 8 godzin trzyma a z podlaczeniem przez wi-fi router to tablet trzyma a telefon pada niestety sam to z ciekawosci testowalem i rozladowuje sie tab i tel. a jedno lepiej miec z cala bateria a tak ogolnie jesli wydajesz tyle kasy to co zalezy dac 2stowki wiecej :-) pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest wersja z 3G oraz wifi? To super. Szkoda że trzeba wtedy znowu wyjąć kartę ze smarta na której masz swój nr. telefonu do zwykłych połączeń także i jesteś następnie niedostępny :)

Zauważyłem że na allgro są wersje T7500 i nowsze wersje T7510 - ciekawe czy jest jakaś znacząca różnica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Z tego co mi wiadomo to wersja T7510 jest tylko wifi a T7500 to wifi i 3G trzeba poczytac :-) najlepiej na stronie producenta a potem na forum a potem pytac :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR

Miękka obudowa z tyłu Tabletu powoduje, że przy mocniejszym chwycie słyszę jej trzeszczenie. Źle to wróży na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Przyszlość nadejdzie :-) zobaczymy co będzie, mnie najbardziej interesuje wytrzymałość baterii a tablet można w cover włożyć i jest sztywne, nie trzeszczy i niegnie się :-) a tak ogolnie to zbiegiem czasu wszystko sie psuje i niszczy :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi