Skocz do zawartości
daro.hell

Opinie o Galaxy tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

WoofeR

Tylko, że w Cover Case tablet jest dwukrotnie cięższy :-) ale zgadzam się, czas pokaże. Na razie jest bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taba 8.9 z 3g oraz sgs I. Najlepsza metoda do netu wg mnie jest używanie SGS jako routera szczególnie w miejscach gdzie jest gorszy zasieg w pomieszczeniach. Telefon kładziesz na parapecie i zawsze więcej kresek. W abonamencie mam 2gb i wystarcza mi spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Ok mam taba 10.1 i Sgs i mozna robic tak jak ty piszesz ale ile bateria tobie w Sgs ie trzyma jak masz wlaczone w nim router bo napewno nie 8 godzin jak tab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie samsunga znalazlem info ze tab 10.1 ma procesor 1,2 Ghz, blad na stronie czy jakis nowy soft poprawiajacy osiagi procesora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się nad tym zastanawiam, raz widzę 1ghz a raz ze 1.2ghz ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabun
    Też się nad tym zastanawiam, raz widzę 1ghz a raz ze 1.2ghz ;/

To zeby wam jeszcze bardziej zamieszać - chodzi stabilnie podkręcony do1.4GHz :-)

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G ó wno ten tablet bo się zawiesza co jakiś czas. Jakieś dodatkowe programy trza sciągać żeby cokolwiek działało. Podkręcić procesor żeby filmy oglądać bez kompresji. Bzdura na maxa. Tablet dla ludzi którzy lubią sobie życie utrudniać. Strony też nie działąją jak należy. Np filmy na wiocha.pl.

Czy problemem dla Ciebie jest napisać "tablet mi się zawiesza co jakiś czas"? Nie chce Ci po raz kolejny kasowac posta. Zmien to jakos. To co napisalem tez mozesz wykasowac.

Tasma

Edytowane przez tasma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

a jaką masz wersje softu? u mnie nic się nie zawiesza, czasami tylko wywala przeglądarki ale jeszcze ie myślałem jak się tego pozbyć... avi, mp4, mkv wmv w jakości HD ready śmigają jak szalone (klipy). Co do wiochy.pl to też filmiki nie działają u mnie ale już na przykład demotywatory jak należy grają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Ha ha G O W N O tablet, tez komputer z windowsem, tez antena satelitarna w czasie burzy i telefony np nokia e72 bo zawieszaja sie, ha czasem czlowiek jak ma za duzo procentow obliczone to tez zawiesza sie, wszystko czasem cos niedziala :-) mi wszystko ok chodzi i niespodziewam sie ze bedzie wiecznie taki plynny :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem posiadaczem tabletu i jak dla mnie jest super. Nie mam z nim żadnych problemów. Jest dla mnie bardzo dobry do wszystkiego i zastąpił mojego laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi