Skocz do zawartości
daro.hell

Opinie o Galaxy tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

kekes

Zdarza się, sztuczne tworzywo ma to do tego, że czasem trzeszczy :-) telewizor tez to robi ha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarpio

Jedyne, co mnie irytuje w moim tablecie to bardzo krótki kabel od ładowarki, który utrudnia korzystanie z urządzenia w trakcie ładowania.

Poza tym wszystko na plus. W tej klasie cenowej (poniżej 2000 zł) najlepszy tablet. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem iPada 2, mam GT 10.1 3G i jestem zachwycony. Najlepiej ujęła to moja szanowna małżonka: "iPad nie jest godzien Tab'owi nawet kabelka czyścić" :)

Sporo poniżej 2k zł dostajemy taba z 3G do którego można włożyć Aero2 i cieszyć się wszędzie bezprzewodowym netem, są widgety - opcje personalizacji, normalny system operacyjny, aparat z ledem i masa innych funkcji. Tak sobie właśnie wyobrażałem porządny tablet. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ up, nie wiem komu takie coś może się podobac.. wyglada dosc tandetnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że nie jest to temat o akcesoriach. Do tego jest odpowiedni dział.

nickzajenty

Można, trzeba mieć przejściówkę. Radzę użyć wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wykonanie obudowy do du*y poniewaz kupilem sobie pokrowiec do tego taba. w srodku ladnie mieciutko mial jak na poduszce po jakims czasie wyciagnalem go z pokrowca i zauwazylem czarne smugi nie idzie tego wymyc wytrzec i w ogole. bialy kolor zszedl hehe smiechu warte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystich posiadaczy sgt 10.1. nie ukrywam że wkrótce też chcę się stać jego właścicielem, dlatego coraz częściej zaglądam na forum. mógłbym właściwie zakupić go już teraz ale z artykułów prasowych i internetowych, a także z waszych rozmów wynika że samsung na dniach szykuje premierę nastepnej generacji sgs. ja raczej nie będę zainteresowany zakupem tej najnowszej wersji (brak takich funduszy), ale zastanawiam się czy nie poczekać na premierę i -tak mi sie wydaje-automatycznie spadek ceny starszej wersji taba. Tak przynajmniej stało sie z ipadem2, po premierze trójki. Co o tym myslicie? czy jest jakaś szansa na spadek ceny w najbliższym czasie (czyli gdzies do 1 m-c) i kiedy właściwie będzie ta premiera? z góry dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    decees

Jeżeli nastawiasz się na zakup jedynki na rynku wtórnym to nie nastawiałbym się na jakieś duże spadki cen, natomiast nówki - to w zależności co wymyślą mediamarkty, jak szybko będą chciały zejść z jedynek żeby zrobić miejsca na dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli nastawiasz się na zakup jedynki na rynku wtórnym to nie nastawiałbym się na jakieś duże spadki cen, natomiast nówki - to w zależności co wymyślą mediamarkty, jak szybko będą chciały zejść z jedynek żeby zrobić miejsca na dwójki.

ale czy wiadomo już kiedy te dwójki będą miały swoją premierę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi