Skocz do zawartości
daro.hell

Opinie o Galaxy tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie.

znalazłem na allegro taba- niby nówka. własciciel same pozytywne komentarze. zastanawiam sie czy go nie kupić. cena jak na nowy całkiem przyzwoita, ale boję sie że może to byc już jakis używany. link **SAMSUNG GALAXY TAB PL P7500 /16G/ŚLĄSK/Wa-Wa** (2189048653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. co myslicie o tej aukcji, warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

To jest sklep więc powinien być nowy :-) niezastanawiaj się tylko kupuj :-) :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest komis, mają sprzęt używany i nowy. dzięki za podpowiedź:)chyba sie na niego zdecyduję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem sobie 8.9 LTE i w sumie byłbym zadowolony, ale płynność działania interfejsu pozostawia wiele do życzenia. To już Galaxy S II lub Galaxy Note działają 100x szybciej i stabilniej od Taba. Ostatnia nadzieja to aktualizacja do ICS, a jak to nie pomoże to sprzedają ten tablet w siną dal. Szkoda bo do tej pory to pierwsze urządzenie Samsunga (a mam od nich wszystko: chłodziarka, TV 3D, klima, smartfony, laptopy,) ale to właśnie Tab działa jakoś tak nie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad tabem Samsunga, biorę pod uwagę jeszcze ASUS Eee PAD TF101 Transformer, zależy mi na dobrym pisaniu na takim urządzeniu (wykłady) dobra baterię.

Przydałby mi się sprzedać komputer, tutaj rodzi się pytanie, ogólnie zauważyłem, że z kompa (1GB grafika, 2,3 dual i3, 4GB ram, nagrywarka blu-ray (kupiłem płytę za 30zł kilka miesięcy temu i jeszcze jej nie nagrałem ;p) używam tylko do przeglądanie neta i pisania dokumentów, ew. wykresy w exelu, sporadycznie programy graficzne do edycji zdjęć, muzyka i filmy (z tym, że filmy oglądam albo na komie (4,3", albo na TV po hdmi (46") a nie na laptopie (16").

Czy taki tablet pozwoliłby mi ze spokojnym sumieniem pozbyć się Windowsa 7, bo chyba o to się rozchodzi, jak pisze się w dokach na Androidzie, i jak z kompatybilnością tych dokumentów z Windowsowym officem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Odpowiedź Android nie jest porównywalny z Windowsem niezastąpi niestety windy jeszcze długo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakby od biedy postawić Ubuntu na tabie Samsunga? Nie używałem tego Linuxa już parę lat, stąd takie pytanie. Wiem, że idealnej płynności się na wirtualnym Ubuntu nie osiągnie, ale chodzi o kompatybilność i rozszerzenie możliwości Galaxy Taba zbliżonej do lapka z windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet chyba nigdy nie zastąpi laptopa i tyle. Żebyś czasem nie sprzedał kompa na poczet tabletu boi będziesz na pewno... niezadowolony. Tablet to tylko dodatek do smartfona i laptopa i niestety ale tablecik to raczej nadal tylko zabawka ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tablet chyba nigdy nie zastąpi laptopa i tyle. Żebyś czasem nie sprzedał kompa na poczet tabletu boi będziesz na pewno... niezadowolony. Tablet to tylko dodatek do smartfona i laptopa i niestety ale tablecik to raczej nadal tylko zabawka ...
    zgadzam sie w pelni. Mam go od kilku dni i juz wiem ze bedzie to super zabawka i dodatek do pozostalego sprzetu. Na pewno nie zastapi lapka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By rozwiać wszelkie wątpliwości, moim zdaniem tablet nadaje się do:

- surfowanie po sieci

- oglądanie filmów (!)

- słuchanie muzyki (np pod prysznicem ;))

- gry (!) (niektóre są tak dobre że czasem więcej czasu gram na tabie niż na PC)

- eBooki

- przeglądanie prezentacji ppt i edycja jednak do tworzenia się nie nadaje

- można z taba zrobić (jak się ma stacje dokującą) cyfrową ramkę na zdjęcia lub budzik

- robienie notatek na zajęciach (klawiatura wirtualne jest o dziwo bardzo wygodna)

Mam taba od 4 miesięcy i nie wyobrażam sobie powtórnego noszenia w plecaku ciężkiego laptopa. Wszystko co potrzeba w podróży, na uczelni i w pracy mam pod ręką w formacie zeszytu A5 :)

Tablet nigdy nie zastąpi PC!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi