Skocz do zawartości
blavache

Wymiana samej szybki w Moto G XT1072

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie moja Moto G 2nd LTE (do tej pory niezniszczalna) spadła na chodnik i nabawiła się pajączka na szybce. Potłukła się sama szybka. Wyświetlacz i dotyk działają bez zarzutu.

Na co dzień używam innego smartfona ale jeśli mógłbym tanim kosztem wymienić szybkę i zachować sprawną motkę jako telefon zastępczy to z chęcią bym to zrobił. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwa łatwa wymiana samej szybki na jakiś tani zamiennik np. z aliexpress? Czy najtańsze rozwiązania tego typu mogłyby się sprawdzić i nie doprowadzać do skrajnej irytacji przy użytkowaniu takiego telefonu? A może jesteście w stanie polecić inne rozwiązanie/źródło w rozsądnej cenie?

Zdaję sobie sprawę, że podobny temat, w którym poruszane były kwestie wymiany samej szybki, był już na forum ale nie chciałem odkopywać wątku sprzed 2 lat choćby ze względu na różnice w czysto ekonomicznym podejściu do naprawy telefonu tej klasy w 2017 roku (zrozumiałe jest, że przy nowym telefonie najlepszą radą było oddanie do serwisu i wymiana na oryginalne części nawet przy wyższych kosztach).

Będę ogromnie wdzięczny za wasze rady/opinie bo nie wiem czy powinienem się poddać i spisać telefon na straty czy jednak warto się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi