Skocz do zawartości
niko99

[Milestone/Droid 3] Poprawa zasiegu GSM

Rekomendowane odpowiedzi

niko99

trzeba dodac apn'a odpoweidnio dla sieci w ktorej jestes, a i w build.prop trzeba praktycznie koniecznie zmienic ta jedna rzecz na 0 :) zeby wszystko jakis taki sens mialo ;)

jak dodac APN'a to juz znajdziesz na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trafione po wpisaniu apn juz jest 3g banal nie pomyslalem po milestone 2 nic nie wpisywalem,teraz moge smialo sprzedac telefon ,jest tez wystawiony na allegro nowka z foliami na wyswietlaczu .Dzieki za pomoc !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niko99 ja mysle, ze koledze nie chodzi o brak internetu przez gsm (do czego potrzebny jest apn) lecz brak przelacznika do wlaczania/wylaczania transmisji 3g, ktory znajdowal sie w D1 w ustawieniach wifi, w podpozycji sieci gsm na dole listy (o ile mnie pamiec nie myli).

Sent from my DROID3 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem co trzeba i z 2 kresek mam teraz 4-5 :)

W sobotę sprawdzę w firmie, gdzie mam tragiczne pokrycie (Orange :mad:), czy w ślad za kreskami poprawiła się rzeczywiście jakość rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sr50ce

Czy źle skonfigurowałem ES File czy źle to wykonuje ale nie mogę dokonać żadnej zmiany w katalogu system ;/ . Próba podmiany pliku build.prop nie udaje się zapisanie zmienionej jego zawartości również nie możliwa. Z windowsem daje sobie rady ale linux nigdy nie był moja mocna strona. Jaka rada na zapisanie zmiany w build.prop ? Nigdzie tego r/w nie widze w ustawieniach.

No i udało się. Jednak wina ustawień. Działa:)

Edytowane przez sr50ce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niko99

Jak zaznaczales opcje root eksplorera powinno wyskoczyc okienko z zapytaniem czy zezwolic na dostep do roota czy nie, trzeba potwierdzic i nacisnac zezwol.

a zamontowanie plikow jest tez w opcji es system, w tej samej zakladce w ktorej sie wybiera opcje dostepu do root'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, jestem nowy i mam nadzieje że pytania nie skasują, wiem ze temat działał x-lat temu ale chciałbym odświeżyć. Jeżeli ktoś wie, jaki (czy wo gule jest jakiś) plik trzeba zmienić w xperii z3 bądź w telefonach sony proszę o info.

Probowałem szukać podobnego pliku u siebie w build.prop-ie ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi