Skocz do zawartości
Mlody0603

LG X Power - jak odzyskać dane bez działającego ekranu telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam was. Mam duzy nastepujacy problem. Zbilem ekran w moim lg. I kontakty,zdjecia itp wszystko pojdzie w piach. Chciałbym to zrzucic na komputer,ale mam ustawione "tylko ladowanie" po podlaczeniu do kompa. a nie moge tego przestawic bo dotyk nie dziala. Macie moze jakies rozwiazanie na to??

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu. korekta słownictwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj podłączyć mysz usb. Ten telefon ma opcję która to umożliwia, musisz mieć jakiś adapter do wtyczki usb.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie w tym problem ze wyswietlacz jest rozlany...

dodana zawartość

i nic nie widac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha. Pisałeś że dotyk nie działa, a nie że nic nie widać. W takim razie może poszukaj na innych forach. Albo na XDA zapytaj.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podłączasz mysz pod OTG, powinna działać bez problemu, kiedy wyświetlacz jest aktywny, odblokowujesz go i włączasz bluetooth, musisz mieć bt w komputerze, lub skorzystać z jakiegoś telefonu z root'em, żeby moduł bt telefonu działał jako usb bluetooth dongle, wtedy instalujesz appkę na kompie MyPhoneExplorer i łączysz przez bt, resztę ogarniesz, jeśli chodzi o udostępnianie modułu bt z jakiegoś telefonu, to tutoriali jest mnóstwo w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Mlody0603 Spróbuj tego poradnika -> https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2339530

Gdzieś kiedyś na xda widziałem podobny temat, ale teraz jakoś go nie mogę znaleść. W każdym razie było to coś podobnego do tego co podlinkowałem, jednak tam było lepiej bo miałeś jakby telefonowy ekran, dotyk i klawiaturę na kompie. Ogólnie to jeszcze nic straconego :) Możesz pokusić się także o kupno (lub pożyczenie) adaptera SlimPort lub MHL (nie wiem co jest wspierane.... Jednak nie wspiera ani MHL, ani Slimport :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pumeks

LG został zalany

- nie działa wyświetlacz

Jednak coś działa:

1. Po podłączeniu go kabelkiem USB do komputera, w eksploratorze plików w Windowsie widzi tylko nazwę (czyli Mój komputer > pumeks) ale nie ma żadnych folderów, bo powinny być np. pamięć wewnętrzna.

2. Budzik dzwoni :)

3. Ładuje się po podłączeniu kabelka, bo dioda świeci

Problem polega na tym, ze chciałbym skopiować zdjęcia, które znajdują się w pamięci telefonu.

Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pumeks

Niestety nie udaje mi się wejść do trybu recovery.... :(

Naciskam  najpierw Vol Down - , trzymam wciśnięty i następnie wciskam Power, a następnie puszczam Power ale trzymam wciśnięty cały czas Vol Down- ale telefon normalnie się uruchamia.

Może jest jakaś inna kolejność wciskania przycisków?

Edytowane przez pumeks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@pumeks Z tego filmiku wynika że trzyma się te przyciski cały czas. Napisz w jakiej jesteś sytuacji, rozumiem, że nie działa wyświetlacz. Masz custom recovery?

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi