Skocz do zawartości
Mlody0603

LG X Power - jak odzyskać dane bez działającego ekranu telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

pumeks

Również ten filmik oglądałem i próbowałem na rożne sposoby, trzymając wciśnięte, puszczając je kolejno po kilku sekundach.

Tak jak pisałem wyświetlacz nie działa, dotyk nie działa więc wszystko na czuja.

Jedyne co może trochę pomóc to fakt, że po włączeniu telefonu delikatnie się rozjaśni wyświetlacz ale nadal jest ciemny.

No i wiem, że się normalnie włączył, bo słychać charakterystyczną melodyjkę po uruchomieniu.

Nie wiem czy na tym telefonie jest custom recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@pumeks Ok przyjmijmy że nie ma custom recovery. W takim razie pozostaje Ci opcja "SCREEN BROKEN TOUCH BROKEN NO CUSTOM RECOVERY" z tego tematu który podlinkowałem. I na ten czas to jedyna metoda którą znam. Niestety nie testowałem jej, bo nie byłem w takiej sytuacji. Jeśli ta metoda nie zadziała, to nie wiem. Może ktoś inny wie co robić. Na pewno jeśli wyłożysz trochę kasy to ludzie ze specjalistycznych firm do odzyskiwania danych ci to zrobią, ale ostrzegam - jest to dość kosztowne. Ewentualnie jeszcze wymiana wyświetlacza z dotykiem i odzyskanie danych samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi