Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam taką zagwostkę z udostępnianiem profilu wi-fi w Note 4.

Obsługują to chyba tylko modele samsunga i udostepnienie do innego urządzenia jest niedostępne, a jak wiemy można router Wi-Fi działa tylko z danymi pakietowymi.

W S7 widziałem, że  samsung wprowadził tam Wi-Fi shareing i działa to jak Router w naszym note 4 ale z tym że przekazujemy wi-fi z którym jesteśmy połączeni do innych urządzeń. 

Czy macie informacje czy istnieje oprogramowanie takie żeby zrobić to też na Note ? Czy w jakimś Custom Romie taka opcja jest ?

Oba telefony mają WiFi 802.11 a/b/g/n/ac dual band więc myślę że to tylko sprawa odpowiedniego oprogramowania. 

PS.

Potrzebuję tego, bo mam Nokie, ale ma ona tylko standard wifi 802.11 b/n i często gubi zasięg a tak to by miała blisko. 

Planuję w przyszłości S7 kupić ale narazie muszę sobie poradzić  z Note'm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ci się uda poprzez udostępnianie internetu przez bluetooth, bo przez Wi-Fi można udostępniać tylko dane komórkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie po BT też nie idzie bo musi telefon obsługiwać takie przesyłanie,

Co do wi-fi to wiem przecież, na stocku dane komórkowe tylko można a chodzi mi o to czy w jakichś Custom Romach co są portowane z note 7 czy s7 jest opcja o którą pytam i czy ewentualnie dało by się ją wyciągnąć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi