Skocz do zawartości
krissthefish

Huawei P10 Lite - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

vvti

Dwa miesiące za nami, używam Hujaweja bez jakiejkolwiek ochrony na szkle i mimo codziennej dość intensywnej eksploatacji odpukać nie mam ani śladu nawet patrząc pod ostrym, skupionym światłem.

Mimo, że każdy wcześniejszy telefon zabezpieczałem, to przez te piękne zaokrąglenia ciężko dobrać cokolwiek, co by elegancko wyglądało. A już wydawanie kilkudziesięciu pln na folie to dla mnie nieporozumienie. Wyświetlacz w P10L jest tani jak barszcz, póki co jestem zdania, że case owszem, warto kupić, ale zabezpieczanie wyświetlacza nie jest konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mani21

A może ma ktoś ten zestaw Klik - allegro? Czy też nie warto kupować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xDeOx

!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM WYJŚCIE DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!

No więc witam :) moja koleżanka kupiła ten telefon i też miałem z tym problem, bo się naczytałem właśnie w tym poście i na stronach angielskich oraz widziałem tanie szkło na tym telefonie u kolegi i................. JEST ROZWIĄZANIE IDEALNE! Szkło Nillkin. Jestem właśnie świeżo po montowaniu i jest dobre/za małe na tyle, że nie ma boków powietrznych itd... Jest dopasowane tylko do płaskiej powierzchni jak piszą i jest to prawdą, więc jeżeli chce się szkło na ten telefon to bez wahania brać Nillkina. Jak kupiłem na allegro za niecałe 40zł (no cholernie drogie, bo nowy telefon, ale cóż...) w zestawie jest również folia na tył telefonu zakrywająca wszystko łącznie z aparatem (poza lampą błyskową i czytnikiem). Do szczęścia również dołożone etui przeźroczyste Spigen, bo telefon niebieski i git. Etui Nillkin nie polecam, bo wg mnie za cienkie i chroni tylko przed zarysowaniami itd, a Spigen grubszy i niby wolniej/nie żółknie.   Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim niezdecydowanym i poszukującym prawdy o szkle na ten telefon ;]

Ja kupiłem tu: szkło

Spoiler

21469517_1461923010553967_527145739_n.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Proszę pamiętać, aby umieszczać zdjęcia lub filmy w spoilerach. Nie dotyczy to tylko pierwszego postu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: nie chciałbym trollować, ale od ideału to ono dalekie jednak jest... szczeliny między etui a szkłem nie da się ukryć w tym rozwiązaniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xDeOx

Jest to najlepsze wyjście... Nie moja wina ze teraz robią /ciach/ telefony... Szkła na cały ekran z czarną wstawką na gorze pękają, chyba każde inne szkło 'na cały ekran' odstaje w tych miejscach gdzie szkło nillkina nie pokrywa ekranu, a o foliach nawet się nie wypowiem, bo to nie ochrona. Więc albo nillkin albo takie co wszędzie odstaje, co serio wygląda okropnie, bo widziałem u kolegi...

Edytowane przez Gwozdek
    Punkt regulaminu 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nie twierdzę, że to Twoja wina. Być może dla innych jest akceptowalne. Ja pozostanę jednak przy folii + ubezpieczeniu wyświetlacza.

Niemniej super że się dzielisz - być może inni skorzystają z zaproponowanego przez Ciebie rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xDeOx

Ile za ubezpieczenie i na jaki okres? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Macie ktoś fotkę flexibleglass na p10l? Dzieciakowi coś muszę założyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xDeOx

nie dogodzisz... NIE BĘDZIE INNE NIŻ ZA MAŁE LUB NA CAŁOŚĆ ODSTAJĄCE, ewentualnie to z czarną górą, które pęka... ale fakt-widziałem na allegro p10 lite ktoś sprzedawał ze szkłem 3mk i było takie jak u mnie nillkin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zarówno szkło hartowane jak i folia się nie sprawdziły. Po nałożeniu szkła robią się ramki dookoła ekranu i wygląda to do niczego. Folia (3MK) taka dopasowana niby do zakrzywionego ekranu wygląda fajnie...problem w tym, że po kilku godzinach w kieszeni folia elegancko się odkleja. Na dzień dzisiejszy jedyna ochrona telefonu to etui Spigen i jakoś po 4 miesiącach dość intensywnego użytkowania na ekranie nie widać nawet jednej małej ryski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi