Skocz do zawartości
krissthefish

Huawei P10 Lite - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz napisać jakie konkretnie masz to etui. Jakaś fotka mile widziana jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem 3MK Flexibleglass i jestem cholernie zadowolony. Dotyk świetny, bardzo czuły, widać 2 kreski po bokach, ale w niczym to nie przeszkadza. Dotyk działa też na granicy szkłofolii, testowane u mnie i na P10L i na ajfonach różnej maści (6 też jest zaokrąglona i tak samo folia jest mniejsza) wszędzie jestem bardzo zadowolony i polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

zdjęcie byś dał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie sprzedawca w Saturnie wyciął i na miejscu nakleił folię. Od razu mówię, że nie wiem jakiej firmy. Przylega na całej powierzchni. Tylko na górze widać wycięcie na głośnik. Poza tym jakby nic na ekranie nie było. Sprzedawca dał paragon i zapewnił o dożywotniej gwarancji. Pokazał oklejony tą folią inny telefon i przy mnie uderzył nim mocno o kant szafki. Faktycznie telefon przetrwał, folia natomiast delikatnie się skurczy łatwo. Wydałam 55 zł, ale jestem mega zadowolona. Do tej pory kupowałam zawsze szkło. Na ten telefon też kupiłam w Media Markt, ale się nie sprawdziło. Wyglądało jak na pokazanym wyżej zdjęciu,czyli całe boki nie zabezpieczone.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

Ja mam szkło firmy mocolo z allegro na cały ekran. Ogólnie polecam jednak jest jeden mankament który troche widać na ostatnim zdjęciu. Mianowicie taka kolorowa "plama" na środku ekranu, w dzień widać ją tylko pod kątem. Jednak w nocy gdy odbija się światło z lampki itd. jest to widoczne bardziej lecz też tylko pod kątem. Nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Spoiler

20160109_142251.thumb.jpg.1fdcf5ddb4bac102f8d437af551098f4.jpg20160109_142304.thumb.jpg.fbad3f9a9fe6c24a447a0a4672131840.jpg20160109_142343.thumb.jpg.9bdb6d6140e2f862bc4115a954e7ed50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: w jakiej wersji posiadasz to szkło mocolo? z tego co widzę na portalu aukcyjnym jest kilka wersji tego szkła a chyba na nie się zdecyduję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te szkła są nic nie warte. Na brzegach szybki nie przylegają prędzej czy później pękają. Ja już tak załatwiłem 2 sztuki. A po zdjęciu szkła jest masa roboty z czyszczeniem. Na brzegach zostaje klej z całym syfem który się tam nazbierał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pisząc "te szkła" masz na myśli:

a) wszystkie szkła na wszystkie telefony

b) wszystkie szkła na telefon P10 Lite

c) konkretne szkło/szkła na telefon P10 Lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

Kupiłem z tego linku: LINK

U mnie nic nie odstaje, wszystko przylega idealnie, jest tylko jeden mankament który opisałem. Jedno zdjąłem i założyłem ponownie.. nie było żadnego syfu o którym mówi kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja bez tej czarnej ramki również jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi