Skocz do zawartości
krissthefish

Huawei P10 Lite - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

teq

Wydaje mi że wersje szkła "na cały ekran" są tylko z ramkami. Jak masz inną wersje kolorystyczną telefonu to kup taki sam kolor ramki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ramka do okoła jest tylko po to by nie było widać białej otoczki która jest bo szkło na rantach nie przylega. Szkło nie jest dopasowane do zakrzywionego ekranu P10 lite.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

@miniupiniu Faktycznie to ma sens, nie pomyślałbym że tak jest. Jednak trzeba przyznać że robi to dobry efekt wizualny. Co do trwałości to nie wiem jak długo wytrzyma, na razie sobie chwale ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ozim1

To szkło nie przylega całą powierzchnia do wyświetlacza. Do około jest czarna lub biała "opaska" (w zależności czy kupimy do czczarnego czy do białego p10 l.) która maskuje pecherz powietrza. Po pewnym czasie szkło pęka w tym miejscu, a syf który się tam nazbiera ciężko się potem usuwa. Miałem to szkło na dwóch telefonach moim i żony i obydwa pękły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xardor

Żeby nie było dobrego (wytrzymałego i dopasowanego i kosztującego poniżej 100 zł) zabezpieczenia ekranu do tych nowych 2,5 D. Cyrk.

Zawsze miałem szkło hartowane na telefonach, teraz zaryzykowałem i zamówiłem etui w komplecie z folią :

,,Etui Huawei P10 Lite Nillkin Super Frosted Shield wzmocniony pokrowiec z folią ochronną". Zobaczymy jak się będzie sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestrzegam przed kupnem tej chińszczyzny :https://pl.aliexpress.com/store/product/FLOVEME-Huawei-P10-Case-Huawei-P9-Lite-Cases-Blue-Ray-Huawei-P10-Lite-Coque-Hard-PC/2662023_32821788926.html. Fajnie to wyglądało przy zakładaniu. Po ok. dwóch tygodniach używania wystąpiły plamy których nie sposób usunąć. 

Spoiler

9580953_IMG_20171004_145110384_HDR[2].jpg

140.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Proszę pamiętać, aby umieszczać filmy i zdjęcia w tagu spoiler. Nie dotyczy to tylko pierwszego postu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Ciekawe, bo ja mam dokładnie to etui i to już dwa miesiące ponad i poza ryskami małymi bo przecież plastikowe ono jest i się musi rysować - nie mam żadnych problemów. No i istnieje osobny temat do etui, tu rozmawiamy o szkłach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PANCERNE ETUI KARBON + SZKŁO HUAWEI P10 LITE .Szkło do niczego ale etui super.

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi